Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Makara
Avatar
3614 příspěvků moje polička 05. zaří 2024 21:18

Karja no ja bych osvědčené pestebni postupy nezměnila

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 05. zaří 2024 21:28

Makarano ty žluté a ten okurkomeloun je docela v článku, ale tech červených se urodilo málo...ona to spíš tak jako utiskovala tráva. 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 07. zaří 2024 09:55

Moje jiřinyještě mám zahon bílých, ale jelikož se včera dělala svatba a bylo málo, tak šly na svatbu.

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 07. zaří 2024 09:55

Kan nádherné 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 07. zaří 2024 09:57

Janulik03 Díky, ale musím hodně zalévat a po večerním zalití jde do domu tak úžasný ozón, miluju tohle počasí. 

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 07. zaří 2024 10:58

Kan verím, my teda už musíme vodou fakt šetriť, tak aj zahradu bude treba nejako preorientovat na suchomilne rastliny. Tie tvoje kvety su tak elegantné a krásne

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 07. zaří 2024 10:59

Kan Jsou moc pěkné.

Byla jsem teď tri tydny nemocná. Take ala jsem jen rajcata a hosty a floxy mam na tabak.Uz jsem neměla sílu na zahon floxů.

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 07. zaří 2024 11:26

Co mi kvitne 

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 07. zaří 2024 11:29

Offline Samantha
Avatar
3293 příspěvků moje polička 07. zaří 2024 11:40

Janulik03 to jsou moc hezké tapety

a ten leknín, ach,  jak z pohádky … už mi tam schází jen žabička 

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 07. zaří 2024 11:48

Samantha su tam zlate karasy ale schovane pol listami

Online brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 07. zaří 2024 12:50

Kan ty jiřiny jsou nádherné. 

Online brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 07. zaří 2024 12:52

Já se akorát nas.ru, kdyz vidím ty obsypané zahtádky. My máme letos jen cuketu. Rajčata zplesnivěly, melouny sežrali slimaci stejně jako řepu, kapustu, atd. Jiřiny jsou nanicovaté, ovoce zmrzlo.

PS: Papričky a brambory letos máme, to zas jo.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 07. zaří 2024 13:04

černá káva brrr Díky.

Janulik03 Kvete ti to nádherně.

Offline Stará existence
Avatar
286 příspěvků moje polička 07. zaří 2024 20:37

Nepěstujete někdo na zahradě lagerstremii (snad jsem to napsala správně)? Dostala jsem ji darem, informace na internetu našla, jen jestli nemáte osobní zkušenost. 

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 07. zaří 2024 20:41

Stará existence nemám, ale ma ju tu jedna suseda, kvitne jej na červeno, čo ma upútalo. Ma to v tvare asi tak 1,5m maly stromček. Citala som ze na zimu by mala byt prve roky zakryta ale mozem sa jej spýtať, čo s nou robí na zimu. 

Offline Stará existence
Avatar
286 příspěvků moje polička 07. zaří 2024 21:03

Janulik03 Taky jsem četla, že na zimu se má přikrýt. Jestli budeš mít možnost, tak se, prosím, příležitostně poptej, co to pěstování obnáší. Díky!

Offline Magda
Avatar
255 příspěvků moje polička 09. zaří 2024 11:13

Stará existence 

Pukol má švagr v květináčích, zimuje ve světlé kotelně. Na jaře je to košťátko, které ostříhá a ono to pak krásně vykvete.

V zemi se mají na zimu obalit textilií a na jaře ostříhat až začnou pučet.

Offline Samantha
Avatar
3293 příspěvků moje polička 09. zaří 2024 12:59

Tady fakt stačí jen si postěžovat... kontrolovala jsem u zamia vodu a vidím, že dva ze tří řízků (celé stonky) mají kořínky. 

Tímto děkuju CML parfum, pomáhá tzv. napříč vlákny

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 09. zaří 2024 13:45