Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 04. zaří 2024 10:00

černá káva děkuju. Občas si říkám, co s tím budu dělat, až nebudu moct... Asi jak teď rozšiřuju, tak budu zase zmenšovat. A sekačka bude mít zase co dělat.

Garfie notna děkuju moc.

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 04. zaří 2024 10:18

Pinot Noir máš tu zahradu nádhernú. Vždy sa poteším keď sem niečo dáš. 

Offline Samantha
Avatar
3293 příspěvků moje polička 04. zaří 2024 11:41

Pinot NoirKrásný to máš. Ale kromě toho, že je to krásný samo o sobě, tak na podzim je to právě taky dobře nasvícený, jak je to slunce níž. Proto jsou tak krásný večery... 

Offline Magráta
Avatar
8116 příspěvků moje polička 04. zaří 2024 12:28

Pinot Noir tvoji zahradu miluju

Offline tv
Avatar
4193 příspěvků moje polička 04. zaří 2024 14:29
Reakce na Pinot Noir:

tv jak ty chilli papričky zpracováváš?

​Vyrábím Sweet chilli omáčku, to mi chutná. Pokusila jsem se o srirachu, ale to se nepovedlo, je to příliš řídké. Navíc sambo se ukázal jako málo odolný a jak to teď hodně dozrává, tak to předávám kamarádovi. Lupne si třeba jednu na snídani, což je mimo mé chápání. Zkusím si najít ještě jiné recepty, jak to zpracovat. Máš nějaký tip?

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 04. zaří 2024 18:31

tv tipy bych brala, nám se letos urodilo něco velmi, velmi ošklivě pálivého. Teda tvrdí muž, ale v tomto případě není, proč nevěřit. Stačí ho vidět při jezení.

Offline Zuzuli
Avatar
3737 příspěvků moje polička 04. zaří 2024 19:22

Tak ja z chilli papricek navrhuju chilli olej, proste papricky nalozene v oleji. Davam si ho treba na turecke vejce, saksuku, hummus a tak. A nebo chilli pasta na jine vareni

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 04. zaří 2024 20:28
Offline tv
Avatar
4193 příspěvků moje polička 04. zaří 2024 20:53

Zuzuliprosím, dívám se na ten recept, je tam "na 2 l papriček přidejte"...jakože na dvě lžíce?

Offline tv
Avatar
4193 příspěvků moje polička 04. zaří 2024 20:54

brrrnašla jsem nejake recepty v zavařovací skupině. Mám ti to poslat do SZ, až budu mít chvíli?

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 04. zaří 2024 21:27

tv Je, dík. Jestli tě to nebude obtěžovat, tak jeden, dva by se šikly.

Offline tv
Avatar
4193 příspěvků moje polička 04. zaří 2024 21:38

brrr budu se snažit zítra, pokud bych zapomněla, připomeň se, prosím.

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 04. zaří 2024 21:41

tv jasně. Dík moc

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 04. zaří 2024 23:38

tv nemám tip, já je celé mrazím, pak je zmrzlé okrájím z té stopky a hodím zmrzlé do vaření. Šla jsem zatím vždycky tou nejméně pracnou cestou.

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 04. zaří 2024 23:39

Janulik03 Samantha Magráta moc děkuji. 

Samantha to je pravda s tím světlem, škoda, že se ty večery pořád zkracují.

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 05. zaří 2024 09:09

tv syn taky pestuje papricky a susi si je. Loni delal mangove catni s paprickou a bylo vyborne.

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 05. zaří 2024 12:25

V tomhle vlákne se machruje nebo kde? Naše melouny. Letos jsou to takový prototypy, muž je nedal dl pořádného záhonu, ale prostě je tak píchnul mezi stromky do trávy. Ten první nenacnutej je i moc pěkná rostlina, ze sazenice je jakoby takový poměrně bohatý trs rostlin jak paprik, doporučuji někam na terasu..

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 05. zaří 2024 12:30

Pinot Noir No krásný ta zahrada, krásný. My to asi nedáme, protože muže to nějak přestalo bavit, otročit na pozemku a už je nějakej vyhořelej po té stavbě, a furt někam zdrhá, hlavně k té vodě:-D...a jako trávník sama nezaložim a na zahradníka taky nemám. Tak to bude dlouhý proces, dlouhý!

Offline Makara
Avatar
3614 příspěvků moje polička 05. zaří 2024 17:38

Karja to je dost dobrý! Melouny bych ve vaem kraji teda nečekala.

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 05. zaří 2024 21:16

Makara A jako to jsou fakt v podstate zanedbaný, jen jsme to zkoušeli, příští rok je dáme do normalniho záhonu, když z toho fakt neco je;-)