Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 02. března 2017 07:39
Reakce na Ounz:

Oranžový kočky jsou fajn (a taky černý, pruhovaný, šedý, želvy, trojbarevný, bílý,žíhaný, modrý, smetanový...  )

No jasně, protože každá má někde v sobě i kousek oranžové.

Offline Kokoska
Avatar
34664 příspěvků moje polička 02. března 2017 09:01
Reakce na jinx:

Tyhle dvě micky jsem vyfotila předloni na Menorce. Povalovaly se u jedné výrobny sýrů. Neudělalo si kočičí zábavné duo výlet?

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 02. března 2017 09:53
Reakce na Berta:

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 02. března 2017 10:48
Reakce na Kokoska:

Nikam, uz se narajzovaly dost! 

Offline dzizisketa
Avatar
8917 příspěvků moje polička 02. března 2017 13:09

Psí chlup v kafi! Nic zvláštního, řeklo by se... ale v práci?!

Online viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 02. března 2017 13:18
Reakce na dzizisketa:

:-)

a co takhle kocici chlup ve rtence. ne na puse, ale uvnitr v zavrene rtence:-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 02. března 2017 14:08

normálka, taky na čerstvě rozbaleným másle, pod čokoládou nanuku atd.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 02. března 2017 14:08
Reakce na dzizisketa:

jako mojí židli v práci bych mohla luxovat dnes a denně :-D

Online Mohučanka
Avatar
7353 příspěvků moje polička 02. března 2017 14:28
Reakce na Potrefenáhusa:

V právě otevřeném jogurtu...

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 02. března 2017 14:30
Reakce na Ounz:

@jinx

Jak se říká, nejlepší jsou zrzavci a taky mourovatý, černý, bílý, černobílý, strakatý.... Snad se některá barva neurazí :-) Garfield na fotce je vlastně taky moje první kočka. Jako opravdu moje, ne moje kočka u babičky nebo adoptivní někde v práci. Taky se těší jistým výsadám, například jsme ho ještě nepřetrhli za všechny ty lumpárny

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 02. března 2017 14:37

:-)

a co takhle kocici chlup ve rtence. ne na puse, ale uvnitr v zavrene rtence:-)

To tam kočky chodí strkat, když zrovna nespí. Proto po nocích tak šelestí.

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 02. března 2017 15:39
Reakce na dynda:

Můj úplně první je ten pruhovanej, co ho sem fotím občas, ty ostatní jsou 'naše' bydlí u mámy, ale já je mám za vlastní..

Online Mohučanka
Avatar
7353 příspěvků moje polička 02. března 2017 17:05

Tak jsem si chtěla koupit nějakou pěknou jarní kytičku na parapet a pořád jsem si nemohla vybrat, až jsem nakonec koupila kočičí trávu

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 02. března 2017 17:22
Reakce na Mohučanka:

Tak tam máš jistotu, že se kočka neotráví, až bude ochutnávat

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 02. března 2017 19:46
Reakce na Mohučanka:

tak to mě vážně rozesmálo

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 02. března 2017 20:02
Reakce na Mohučanka:

 chacha, to je vtip mého dnešního dne.

Offline Ginevra
Avatar
911 příspěvků moje polička 02. března 2017 22:15
Reakce na Sweet Potato:

Tak to jsou dobré zprávy, Mišutka je bojovnice. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 02. března 2017 22:44

nemám foto, ale situace byla zhruba následující. šla jsem řešit nějaké věci za otcem do jeho kanceláře (no, spíš je to taková obří kumbálotrucovna). už zdálky slyším tuc tuc, nebo otec je velký fanda hardrocku a je poněkud nahluchlý. oknem vidím výjev: hudba na plné pecky, otec unesen v jiných sférách, na klíně kočka rozvalená, spokojeně podřimuje . sice jsem klepala, ovšem tam by nebyl slyšet ani konec světa, takže když jsem vlezla, kočka si mě všimla později, lekla se, vyletěla ke stopu, pak se lekl otec, popadaly mu ovladače, toho se lekl pes, všichni běželi do různých rohů a otec prý proč neklepu  takhle to nevyzní, ale byla by z toho pěkná scénka do rodinné komedie.

Offline siouxsie
Avatar
688 příspěvků moje polička 02. března 2017 22:50
Reakce na Jiná Realita:

živě to vidím před sebou, jako bych tam byla s vámi

Offline Kokoska
Avatar
34664 příspěvků moje polička 02. března 2017 23:08
Reakce na Jiná Realita:

Jo, to jsou situace, které vidíte v komedii na plátně a řeknete si, jak to zase filmaři přepískli