Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline pecka
Avatar
6171 příspěvků moje polička 02. března 2017 23:45

Je to tu samá krásna mačka...A Rufíček...Tak pridám niečo medzi  nasáčkovala sa mi do postele a neviem sa z nej pohnúť 

Online Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 03. března 2017 06:43
Reakce na pecka:

Tak nikam, predsa ju nebudeš rušiť. Zlaté.

Offline pecka
Avatar
6171 příspěvků moje polička 03. března 2017 07:20
Reakce na Janulik03:

No,ani pohnúť som sa nemohla.Celú noc poctivo spala vedľa mňa,aby som jej náhodou neodišla.Vždy keď som sa trochu posunula, okamžite sa ku mne pricucla.Som nevyspatá,lebo som sa bála,aby som ju nepripučila 

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 03. března 2017 10:15
Reakce na pecka:

Ta má fakt  vlasy! Na první pohled to vypadá jako hlava holčičky.  :-)

Offline Zina
Avatar
6322 příspěvků moje polička 03. března 2017 10:58
Reakce na pecka:

Se divím, že jí není horko, přece jen kožíšek má vlastní :-).

S tím spaním v posteli jsme to teď taky povýšili na vyšší level, už jsme v posteli všichni čtyři. Čili celá smečka až na morče, si říkám, že bych ho měla taky přibrat, jestli mu v té kleci není smutno :-D.

Většinou odpadnu dřív a psi se ke mně nasáčkujou, občas má někdo problém se pak k nám vejít. Pak teda slezou, protože v ložnici 19 stupňů, což je děsný horko a je třeba se chladit na podlaze, a přijdou až zas na chvíli k ránu.

Na jednu stranu z toho moc nadšená nejsem, bez chlupů a trochy písku se to neobejde, navíc mám lehkou alergii, ale na druhou stranu ten pocit sounáležitosti to dost vyvažuje.

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 03. března 2017 12:40
Reakce na Zina:

Jorkovi většinou horko není. Nemá podsadu a chlupy má opravdu jako vlasy. Ta naše byla vždycky ráda přikrytá.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 03. března 2017 12:44

přesně takhle vypadal Rufíček minulou neděli těsně před tim, než mi málem vyšťouchnul čumákem oko, au...

pod peřinou neumí, ale na peřině by se zadaptoval rychle, hned zavře oko a dělá, že strašně roztomile spinká

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 03. března 2017 12:48

A koukám, že na tý první fotce se nám vešla do záběru i Godzillka :-D

Online Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 03. března 2017 12:53
Reakce na Potrefenáhusa:

To jekrásne. Elzička sa tiež rada robí, že spí. Len je ľahko odhaliteľná, lebo jedným okom gúľa a sleduje moj pohyb, či vidím, že spí. 

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 03. března 2017 13:02
Reakce na Potrefenáhusa:

Hezky hajej, byl jeden z prvních pokynů, co umělo naše malé štěňátko spnit dokonale.

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 03. března 2017 13:10
Reakce na Potrefenáhusa:

Rufíček mi připomněl Ferdu.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 03. března 2017 13:39
Reakce na Bledule:

 to je fotka jak do kalendáře!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 03. března 2017 13:44
Reakce na Bledule:

ten piškůtek

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 03. března 2017 14:29

Online Mohučanka
Avatar
7353 příspěvků moje polička 03. března 2017 14:39
Reakce na Potrefenáhusa:

Offline Kiore
Avatar
208 příspěvků moje polička 03. března 2017 16:01

Těžkou pohodu jsem zničila, když jsem jim zabavila deku, abych ji vyprala. Teda jenom Betíkovi, kterej se uraženě odklidil do krabice. Éro se jen převalil...

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 03. března 2017 18:37
Reakce na Potrefenáhusa:

To byla zkouška trpělivosti. 

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 03. března 2017 18:38
Reakce na Jiná Realita:

Mám ji v práci v rámečku. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 03. března 2017 20:20
Reakce na Bledule:

to je krasna fotka 

Offline Dadoo
Avatar
11623 příspěvků moje polička 03. března 2017 21:01
Reakce na Bledule: