Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 03. března 2017 21:04
Reakce na Bledule:

tak ferda nemá chybu...

a ostatní samozřejmě taky ne :-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 03. března 2017 21:29

Já a můj mic :-)

Offline whiskas
Avatar
20932 příspěvků moje polička 03. března 2017 21:37
Reakce na Potrefenáhusa:

Věřím, že Rufíček hezky spinká, ale "čert", ten nikdy nespí, co? Vypadá, že je vždy ve střehu .

Offline whiskas
Avatar
20932 příspěvků moje polička 03. března 2017 21:39
Reakce na Bledule:

Dojemná fotka, taková pohodová, působí velice uklidňujícím dojmen. 

Offline whiskas
Avatar
20932 příspěvků moje polička 03. března 2017 21:42

Radost pohledět je i na všechna ostatní spinkající, či povalující se zlatíčka. Tady si vždy zvednu náladu .

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 04. března 2017 09:16
Reakce na Potrefenáhusa:

Vypadá, jako by ti chtěl pošeptat něco důležitého do ouška. 

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 04. března 2017 09:29
Reakce na Bledule:

Krásnej pejsek, foto je super.

a i jinak je to tady zase všechno roztomilý..

Offline Sweet Potato
Avatar
40142 příspěvků moje polička 04. března 2017 11:01

Okouzleni počasím jsme se rozhodli pustit Mišutku ven. Ale když zamířila k lesu, zpanikařili jsme a okamžitě ji zase odchytili.

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 04. března 2017 11:56

Prohrabala jsem stare a starsi fotky, muzete se pokochat

V asi deseti letech na ponikovi jmenem Princ (a prezdivanem, nikoliv mnou, Piškot, dodnes nechapu proc)

Muj prvni pes, ktery byl vlastne mamy, ale starala jsem se o nej ja. Entlebussky salasnicky pes jmenem Akim od Magdalenky, 27. v cele CR. Nakonec jsme ho bohuzel museli nechat uspat z duvodu rakoviny v dutine brisni ve veku 9 let.

A posledni z tech opravdu starych fotek: Lacey, krizenec civavy, zachraneny jako tyrany. Zezacatku byl tak v haji, ze nam spal ve stoje (neb u tyrana byl uvazan na tkanicce a bez obojku takovym zpusobem, ze si nemohl lehnout. Mel i porezany krk, ale to uz po prichodu k nam bylo vyreseno). Nakonec si sam nasel novou rodinu o asi dva kilometry vedle ve vesnici. (Kdyz jsem odesla do Prahy, zacal se toulat)

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 04. března 2017 12:20

Pote, co jsem prisla o Akima, jsem zjistila, ze s nim mam jednu jedinou fotku, takze u mladyho si to vynahrazuju a jeho fotky sbiram.

Ctyrtydenni miminko

Inkoust penimesicni, den pote, co jsme si ho privezli od pani chovatelky

A Mladej ted v zime, 2 a 3/4 roku

 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 04. března 2017 14:03

mno, všichni tu postují rozkošné fotešky...a já mám dnes naprosto nechutný den úklidu trusu po zimě !

jdu si takhle pro lopatu do přístřešku na zahradě, tam neskutečný, ale fakt hrozný puch. máma tam totiž má pět kýblů s pískem na rajčata. teda...už nemá. pan kocour, jsa velmi čistotný, je celou zimu užíval jako toalety. samozřejmě mu to nemůžu vyčítat, je čistotný. ale ten bordel. uklízela jsem to asi hodinu. následuje zahrada, kde slezl sníh a odhalil, že pupíkovi opravdu trvalo nějakou dobu, než se naučil venčit až venku. ach jo, to je den teda.

Offline pecka
Avatar
6171 příspěvků moje polička 04. března 2017 14:08
Reakce na Berta:

Vlasy teda má,veď jej norkový šampón a balzám sú drahšie ako tie,čo používam ja, a aj sa češe častejšie ako ja 

Offline pecka
Avatar
6171 příspěvků moje polička 04. března 2017 14:18
Reakce na Zina:

Teplo jej nebolo.To skôr mne,lebo fungovala ako ohrievač.A ako spomínala crazydaisy,má rada teplo.V pelechu má deku,tou ju prikryjeme alebo sa do nej sama zahrabe.A keď je slnečno, opaľuje sa 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 04. března 2017 14:35
Reakce na Jiná Realita:

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 04. března 2017 14:36
Reakce na Solathis:

Inkoust je fešák!!!a chudak ten pejsek s tou tkanickou,to je strasny!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 04. března 2017 14:37
Reakce na Sweet Potato:

Mišutka se vydala do lesa na lov zajíce a vy jste ji to urcite překazili!:-)))

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 04. března 2017 14:39

Sušenka!!!

Offline pecka
Avatar
6171 příspěvků moje polička 04. března 2017 15:15
Reakce na Potrefenáhusa:

A Rufíček nedostal? To sa mu isto nepáčilo 

Offline pecka
Avatar
6171 příspěvků moje polička 04. března 2017 15:17
Reakce na Solathis:

Inkoust je frajer 

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 04. března 2017 15:30

Ehm..další víkend, další foto na dece..ale tady byl fakt roztomilej..