Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 01. března 2017 11:41
Reakce na Potrefenáhusa:

oni jsou prostě skvělí.... 

jinx no dnes teda suzettce dakt závidím ...

Offline Sweet Potato
Avatar
40142 příspěvků moje polička 01. března 2017 11:51

Kruci, v tramvaji vyprávěla jedna paní dguhé, jak musela nechat uspat kocoura, musela jsem vystoupit, teď sedím v mekáči a popotahuju.

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 01. března 2017 12:12
Reakce na Sweet Potato:

kde? Taky sedím v mekáči 

Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 01. března 2017 13:16
Reakce na Catherinne:

kde? Taky sedím v mekáči 

to je dost divná reakce teda.... 

Offline Zina
Avatar
6322 příspěvků moje polička 01. března 2017 14:59
Reakce na Sweet Potato:

To se nedivím, taky bych to asi neustála. Tohle jsou hrozný okamžiky a doléhá na mě, i když je prožívá někdo neznámý.

Offline Sweet Potato
Avatar
40142 příspěvků moje polička 01. března 2017 16:02
Reakce na nolita:

Ale ne, kdyby byla Catherinne náhodou seděla taky ve Vodičkově a já si to přečetla včas, bylo by to milé. Já jsem poslední dobou hrozná plačka, všechno mě rozhodí, jak se bojím o Mišutku. Málokomu bych naživo vyprávěla, že jsem se rozbrečela kvůli cizí kočce, jsem ráda, že si tu můžu ulevit. Nikoho známého bych tam zrovna potkat neměla náladu, ale srazit se náhodou s kočičí spoludiskutérkou, to by bylo takřka osudové.

Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 01. března 2017 16:04
Reakce na Sweet Potato:

no mě dostal hlavně ten uřehtaný smajlík, to mi přišlo totál mimo, ale tak každý je nastavený nějak no :-)

Offline Sweet Potato
Avatar
40142 příspěvků moje polička 01. března 2017 16:06
Reakce na nolita:

Jo, toho jsem si všimla až později, stane se, no.

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 01. března 2017 16:39

ten smajlík k se směje víc než bylo v plánu, nedávám je často a ještě se v nich tolik nevyznám. Sweet Potato, vam se omlouvam  . A myslela jsem to přesně tak, že bychom si pokecaly a bylo by líp. 

 

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 01. března 2017 20:13
Reakce na jinx:

Vsedni den? Nezajem 

Snad jsi nemyslela, že by se ve všední den mělo něco dělat?

Offline Sweet Potato
Avatar
40142 příspěvků moje polička 01. března 2017 20:26

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 01. března 2017 20:37
Reakce na dynda:

v kocicim svete zjevne ne krasny kocourek, ja mam pro zrzave kocky slabost. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 01. března 2017 20:37
Reakce na Sweet Potato:

jak se ji dari, bobkovi? 

Offline Sweet Potato
Avatar
40142 příspěvků moje polička 01. března 2017 20:57
Reakce na jinx:

Nerada bych to zakřikla, ale teď je zlatá. Jizva krásná, klidná, očividně žádné bolesti, je mazlivá, upovídaná, i dost aktivní. Nezalézá, chodí mezi nás, smečka jí nevadí, dokud jí neskáčou po hlavě. Chtěla by ven, ale to si musí ještě počkat. Opravdu mají devět životů.

Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 01. března 2017 21:02
Reakce na Sweet Potato:

Offline whiskas
Avatar
20932 příspěvků moje polička 01. března 2017 21:03
Reakce na Sweet Potato:

Vypadá, že je v pohodě 

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 01. března 2017 21:07
Reakce na jinx:

v kocicim svete zjevne ne krasny kocourek, ja mam pro zrzave kocky slabost. 

Opravdu 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 02. března 2017 05:29
Reakce na Sweet Potato:

to jsem rada, zaslouzi si to po vsech tech utrapach 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 02. března 2017 05:30
Reakce na Ounz:

opravdu  muj uplne prvni kocour, co jsem ho dostala od rodicu, byl taky zrzounek. 

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 02. března 2017 07:24
Reakce na jinx:

Oranžový kočky jsou fajn (a taky černý, pruhovaný, šedý, želvy, trojbarevný, bílý,žíhaný, modrý, smetanový...  )