Jo, to jsem pochopila hned, že jen připomnělo. I to ale ve mně vzbudilo zvědavost, páč to by na mně mohlo zafungovat nejspíš lépe než Allegro con Brio
.
Montmartre - to já taky neřeším, co bylo první a co potom a jo, chápu, jak to myslíš s tím vzorem pro tento typ vůní kvůli tomu, že ho zná nejvíc lidí, ale třeba zrovná já mám to kadidlo v Bois d´Iris teplé a v těch ostatních vůních toho typu jako 450, Bois d´Argent nebo Eau Duelle (i když tam ten kosatec jaksi chybí
) spíš do mramorova, proto jsem se radši zeptala, protože pro mě to úplně stoprocentní vzor není. No stejně si ji ale radši poznačím.


