Bois d'Encens (Armani Privé) - že prý kostel....osobně mi připomíná spíš rozvaliny čerstvě vyhořelého kostela - štiplavý pach spáleniště, ve kterém se míchají zbytky doutnajícího kadidla, shořelých kostelních lavic, vosku ze svící a poněkud štiplavého koření (dle složení pepř, ale tipovala bych spíš na mleté nové koření). Jak spáleniště chladne, chladne i kadidlo, které se stává dominantní složkou. Vůně mi spíš než unisex připadá jako ryze pánská, velmi zvláštní a zároveň velmi originální. Ale nějak si ji nedovedu představit pro běžné nošení...
Anonimo Veneziano (Nobile 1942) - citrusově květinová vůně s jemným bílým mýdélkem, postupně doplněná jemnými zelenými chypre tóny. A pro mě bohužel taky s porcí živočišna, byť šikovně zabaleného v jemné kůži.



