Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 02. listopadu 2022 17:12

bram no prusery jsou, ale Babiš kandidát to fakt není. třeba v Moldavsku to nevypadá vůbec dobře. 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 02. listopadu 2022 17:14

continuity takže to, co avizovala tajné služby, bude pravda? Achne...

Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 02. listopadu 2022 17:59

andulka01 já četla článek od Boháče na Voxpotu, máme asi stejně informace. Místní Vrábel je jak přes kopírák, taky podvodník a revoluci organizuje zo zahraničí. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49183 příspěvků moje polička 02. listopadu 2022 19:52

a zatim v nemecku

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 02. listopadu 2022 22:56

viktorka_od splavu a co jako čekali? A to jim minulý týden prodali třetinu hamburského přístavu..  ještě to bude strašnej mazec. Všude.

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 03. listopadu 2022 10:52
Reakce na bram:

​Ty jsi vždycky taková pragmatická a nohama na zemi, budu ti věřit, tohle mě naplňuje mírným optimismem :)

​Taky jsem ráda, že tu continuity máme

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 03. listopadu 2022 10:54
Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 03. listopadu 2022 11:04

viktorka_od splavu andulka01 přitom zrovna ta Čína bude náš problém za pár let, ne Rusko. 

My fakt prodáme i tu oprátku, na které nás pak pověsí.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49183 příspěvků moje polička 03. listopadu 2022 11:20

continuity no prave. kdybych si musela vybrat, tak jakoze je nesnasim, stokrat radsi pudu pod rusaka nez pod cinana. nemci jsou kratkozraci magori a jiste, nejsou v tom sami. ale konkretne na ne mam fakt pifku, protoze to tu ridi a kam nas vedou...

Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 03. listopadu 2022 11:34

viktorka_od splavu no takto, ani pod jednoho. 

Ale pokud to teď kardinálně neposereme, tak Rusko dostane na prdel tak, že bude nějakou dobu relativně snadné je držet na uzdě. 

Čína je jiný příběh. Tady to celkem rozebral Svárovský.

https://blog.aktualne.cz/blogy/martin-svarovsky.php?itemid=43739

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49183 příspěvků moje polička 03. listopadu 2022 12:14

continuity cina nas nemusi obsazovat vojensky-proste si nas koupi. vlastne uz se asi stalo

Offline RoSa
Avatar
10094 příspěvků moje polička 03. listopadu 2022 12:22

ad Danuše .... 

Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 03. listopadu 2022 12:27

viktorka_od splavu no jenže Čína vojenská hrozba je. Že se nás to bezprostředně netýká, neznamená, že nebude mít na nás dopad. protože se taky může stát, že USA budou mít plné ruce práce s Čínou ana Rusko jim nezbyde čas a energie.at to myslí o USA dnes kdo chce co chce, byli bychom bez nich dnes s Ruskem v pěkném pytli. 

Offline Marbuša
Avatar
1410 příspěvků moje polička 03. listopadu 2022 12:36

continuity Hele ale to já si myslela před pěti lety taky, že to Drahoš proti němu dá. Tak snad máš pravdu.  Ne, že bych byla úplně pesimistická, ale strach z toho mám. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49183 příspěvků moje polička 03. listopadu 2022 12:40

continuity ja nerikam ze neni hrozba, rikam, ze jsme v prdeli takjaktak

Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 03. listopadu 2022 13:03

Marbuša jenomže Zeman nebyl tak nepřijatelný. 

Jasné, pokud ze sebe budou všichni novináři dělat morální majáky a bez přestání tepat hlavně do těch přijatelných kandidátů, máme problém. Babiš je nevolitelny pro obří část společnosti. To je v dvoukolovém systému větší problém než nižší podpora. 

Offline Marbuša
Avatar
1410 příspěvků moje polička 03. listopadu 2022 14:23

continuity Snad jo. Snad je na maximu svých voličů. Nakonec, proč z toho mít depku čtvrt roku dopředu, když to může dopadnout dobře! Jak jsi psala pár komentů zpět - máme po dlouhé době dobrou vládu, senát taky dobrý, tak kdyby nebylo války na Ukrajině, tak je to fajn. Spíš poloplná sklenice než poloprázdná. 

Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 03. listopadu 2022 14:32

viktorka_od splavu ale v prdeli nejsme kvůli Číně, ale kvůli tomu, že svoje hodnoty vyměníme i s ďáblem za 26 stupňů v obýváku. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49183 příspěvků moje polička 03. listopadu 2022 14:45

continuity ano.