Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 26. srpna 2022 08:08

Tabea jo. A mati o no prede mnou mluvi jako by nic. A kdyz utrousim neco o jeji inteligenci, prechazi to. Nevim, co na ni ma. Ma kolem sebe lepsi zensky

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 26. srpna 2022 11:56

Evaeva prsařka

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. srpna 2022 13:09

Pinot Noir no občas se mu ty termíny pletou

Offline Karja
Avatar
44471 příspěvků moje polička 26. srpna 2022 20:48

viktorka_od splavu Tuhle fotku miluju, ale nevěděla jsem, že ten popisek v podstatě je realitou, vždycky jsem si říkala, že jsou to prostě nějací kluci na táboře, či škole v přírodě. A vono takhle je to s nima:-D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 26. srpna 2022 21:27

Karja já si bůhvíproč myslela, že je to focený v brně na vut:-)) (páč to vypadá jak bráchovi spolužáci:-P no tak doufám, že ten článek nekecá

Offline Černá kočka
Avatar
1751 příspěvků moje polička 27. srpna 2022 07:43

viktorka_od splavu skvělý je taky ten polský název „sweterkowa cztwórka“

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 27. srpna 2022 10:32

viktorka_od splavu no tak jsem si to dohledala a Tomek Czajka teprve v roce 2000 nastoupil na Warsawskou univerzitu. Takže v roce 1997 byli ještě na střední ( to mi vycházelo i z té soutěže, na vysoké už se to příliš neorganizuje). 

Takže mi to na čtyři mladé kluky, kteří se neznají a jen se posadili spolu někde u oběda přijde úplně normální fotka. 

Já jsem teda zaujatá, fotka mi neva, ale ten popisek je strašný. 

Offline Karja
Avatar
44471 příspěvků moje polička 27. srpna 2022 11:58

continuity No to seš. Já to docela používám tu fotku:-D. Jakože třeba kamaradka mi psala, jak to vypadá na akci, tak jsem ji poslala tuhle fotku, třeba. Já bych řekla, že ta fotka uzrála časem, prostě je to takový velký retro no, doma v archivu by moje ségry taky něco takhle našly. 

Offline tzaziki
Avatar
1150 příspěvků moje polička 27. srpna 2022 12:07

 Před jedenácti lety jsem se vdávala. Muž nezapomněl a dceruška vyrostla.

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 27. srpna 2022 12:10

tzaziki juuupreju krasny vyroci!

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 27. srpna 2022 12:12

tzaziki to je moc hezká fotka

Offline Miru
Avatar
16646 příspěvků moje polička 27. srpna 2022 12:51

...u nás na maloměstě něco natáčí filmaři. Šla jsem nakoupit a viděla jsem herce 

Martina Hofmana. Fakt pěknej chlap!.

Offline Karja
Avatar
44471 příspěvků moje polička 27. srpna 2022 12:53

tzaziki Moc ti to tam slusi;-)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. srpna 2022 13:47

tzaziki to je kouzelná fotka. Hezky to oslavte!

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 27. srpna 2022 15:04

tzaziki teda to je nádherná fotka

Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 27. srpna 2022 15:26

tzaziki krasna fotka! Preju hodne dalsich stastnych let :)

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 27. srpna 2022 21:55

Máme za sebou velikánskou čistku v dětském pokoji. A když jsme ty bedny s legem a vším dotáhli do sklepa, kam moc nechodíme, zjistili jsme, že je plný skříně, o které nikdo nic nevíme. 

Ještě se mi povedlo uklidit a zorganizovat většinu kuchyňské linky. 

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 27. srpna 2022 23:39

tzaziki Krásné výročí

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 28. srpna 2022 02:52

tzaziki  krásna fotka