Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 16:15

Renusatko Albanie je pry krasna, my jsme tam dost chteli, ale zatim to casove nevyslo. Tak at se libi, i ta Cerna Hora.

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 16:25

Kokoska My už jsme tam párkrát  byli. Jezdíme autovlakem ze Subotice, což je v Srbsku, hned za hranicemi Maďarska. Odpoledne nastoupíš a ráno jsi odpočatá v Baru, dole v Černé Hoře. Do Albánie kousíček.

Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 18:34

Renusatko znacka ideal

Offline Karja
Avatar
44471 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 19:09

Renusatko No to je nádhera. My uvažujeme o tom zářijovém Chorvatsku. Ale myslíte že to na severu bude na začátku září dostatečně na koupání? Jeli bychom hned na sever. 

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 19:38

Karja My jsme byli ten první covidový rok, 2020 v září na Istrii. Teplo bylo a moře teplé. Jen přes Booking na poslední chvíli a až podle předpovědi počasí.

Offline Karja
Avatar
44471 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 19:46

Renusatko A asi hned ze začátku, že?

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 19:52

Karja Určitě jsme se stihli vrátit do půlky září. Později jsem to nechtěla riskovat. Radila nám teda kamarádka, která je v Chorvatsku 4x za sezónu. My jsme tenkrát jeli podruhé, když nepočítám začátky června se školkou.

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 22:54

Karja Já byla před spoustou let na přelomu září a října na makarské a už byla dost kosa a na koupání to bylo jen pro otuzilce 

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 23. srpna 2022 23:10

Karja začátek září jezdíme pořád, ale dolů pod Makarskou.

Většinou to je tak, že dole je cca 30* a slunečno, nahoře na Istrii cca 25 a oblačno, polojasno, občas deštník

U nás dole rána svěží, večery teplý. 

Offline Garfie
Avatar
28442 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 00:21

Renusatko Krásný!

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 07:05

Sairon asi zalezi, ale nejradsi jezdim posledni tyden zari a prvni tyden rijna a je to super, vzduch tak 24 a voda tak 22, proste ideal:) zadny pro otuzilce. To tsm bylo na velikonoce. Vzduch 22, voda 17

Offline mirajo
Avatar
2636 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 11:28

Vcerejsi vecer. Letni Letna, stan c.3 a Terces

Offline GChK
Avatar
299 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 12:06

Sušička! Nechápu, že jsem bez ní tak dlouho mohla existovat. 

Offline Makara
Avatar
3614 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 13:36

GChK jo, jo - znám

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 16:22

711990

Jo, taková teplota tam asi cca byla

Nepamatuji si to.presne, ale plavky mám na fotkách jen občas, zato nepromokavou bundu celkem často

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 16:36
Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 16:57

Sairon 711990 my měli takové teploty jednou poslední týden v červenci. Sice sever, Krk, ale stejně. Místní chodili v péřovkách a od rána do večera jely v televizi zprávy o nejchladnějším a nejdeštivějším období za posledních 20 let. Na tom ostrově se nedalo nic dělat, ani na výlet lodí, provoz byl pro rozbouřené moře přerušen. Jeli jsme tam s jedním someliérem a jeho přítelkyní, řekl, že se postará o víno, ať žádné nebereme, tak vzal pro čtyři výkonné pijany 6 lahví a polovinu z toho vypili už v autě cestou tam (vezli jsme je). Během dovolené se navíc rozešli, cestou zpět už spolu nemluvili, a já pak peníze vymáhala po cizí ženské, u níž jsem znala jen křestní jméno a panelák, u kterého vystoupila z auta. 

Jako boží dovolená.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 17:10

V pondeli mi zacinaji 3 tydny dovolene, prestavam to tu cist

Offline Tabea
Avatar
8032 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 17:11

Pinot Noir takova dovolená ve vzpomínkách nezapadne.
To je jak když razorblade vyrazila s maminkou a její kamarádkou.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 24. srpna 2022 17:17

Pinot Noir dovolena snu.