Že je to dnes 40!!!! let, co jsme spolu s manželem začali chodit.
Co Vám dnes udělalo radost.?.
Vilemina ty jo, to jsem ještě nebyla na světě
gratuluju![]()
Evaeva jsem stařenka
ale je to jen číslo, jsem v podstatě mladá holka![]()
Vilemina no vidis to, my jsme vloni zapomneli, ze mame mit stribrnou svatbu.
Vilemina To je krásný
. Naši budou mít v březnu 50 let od svatby, ale chodili spolu víc než 5 let předtím, takže se znají už hoodně dlouho.
Vilemina krásné výročí!
A tím jsi mi připomněla, že zítra to bude 22 let, co jsme se seznámili s mužem. A byla to láska na první pohled!
Vilemina to je krasne výročie, my sme mali tento rok "len" 35.
Gratulujem
Vilemina Krásné výročí!
Díky, holky! Jsme spolužáci z gymlu, známe se od roku 79
ale ten život byl (a je)fakt fajn, nějak žádná nuda![]()
Vilemina tak jsem to vůbec nemyslela, je to úžasné číslo!
Vilemina to je krásný![]()
a já jsem se právě dozvěděla, že budu tchýně, to je taky dobrý![]()
viktorka_od splavu Gratuluji! Svatba bude tady nebo v Anglii?
viktorka_od splavu to je hezké!
viktorka_od splavu Gratuluju ![]()
Vilemina krásné výročí ![]()
viktorka_od splavu čteš to tady pořádně, že jo? Tak koukej být skvělá tchýně ![]()
Sweet Potato to se ještě neví je to opravdu úplně čerstvý![]()
Catherinne no jeje!![]()
a já jsem se právě dozvěděla, že budu tchýně, to je taky dobrý
Moc gratuluju Vilemina
viktorka_od splavu já jsem tchýně dva roky a zatím dobrý ![]()
viktorka_od splavu gratuluju![]()
Videomapping na Svaté Ludmile.

Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

