Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 21. října 2022 10:16

mitford sister 

Blahopřeji ke slepicím

Torrah 

i ke knížce 

Offline Marbuša
Avatar
1410 příspěvků moje polička 21. října 2022 10:30

Torrah Gratuluju, to je krásný. Kdybych si mohla v životě vybrat, čím budu, tak bych chtěla být spisovatelka. Bohužel to prostě neumím

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 21. října 2022 10:37

Torrah gratuluji... Ta první se mi moc líbila. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29776 příspěvků moje polička 23. října 2022 13:21

Torrah gratuluju! Přeju ti úspěch a věřím v něj! 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 23. října 2022 13:58

Dneska den jak malovanej. Ac sedm stupnu, slunicko hreje jak divy. Prosla jsem si vsechny oblibeny mista ve meste a ted sedim na zamecky vyhlidce a je mi vsechno, ale uplne vsechno, jedno

Online Tak Betty
Avatar
6090 příspěvků moje polička 23. října 2022 14:25

U nás ve vsi 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 23. října 2022 14:47

Lama_z_Lana tady je taky krasne. Vubec je letos podzim krasnej a teplej, kdyz si odmyslím ten studenej zacatek. A tech hub, co roste.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 23. října 2022 14:56

moora u nás je od rána, byť kousek od Prahy, mlha a hnusne, uplnej Halloween, ne a ne se to roztrhat :-( 

a to už je ponekolikaty, ze mi někdo píše, jak je krasne a tady prší a je hnusne 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 23. října 2022 15:12

moora ja mam podzim rada. I to pocasi, co popisuje Potrefenáhusa - to je skvela zaminka pro domaci lenoseni. Skoda, ze nemam v byte ten krb, no

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 23. října 2022 15:16

Lama_z_Lana tak mne to dneska taky nevadí, holcicku s tatinkem jsem vypravila do Prahy do toho krasnyho počasí a jsem sama doma topit v krbu jsem teda lina, ještě je docela teplo 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 23. října 2022 15:19

Potrefenáhusa pekne si to uzij

Teplo je bonus, ja hlavne rada koukam na ohen a je strasne prijrmny to praskani dreva.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. října 2022 15:33

moora tady je taky nádherně a našli jsme dva koše václavek a jeden bedel.

Online Tak Betty
Avatar
6090 příspěvků moje polička 23. října 2022 15:43

Evaeva vaclavky se nenachazeji,  ty se sbírají

A u nás je taky krásně .

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. října 2022 15:50

Tak Betty no tak nějak to taky bylo

Online Torrah
Avatar
3295 příspěvků moje polička 23. října 2022 16:37

Pinot Noir děkuji

Offline Dadoo
Avatar
11623 příspěvků moje polička 23. října 2022 18:01

V sobotu super zážitek! 

Návštěva Muzea věžáků v Kladně Rozdělově.

Strasne zajímavé!

Kdo má rád technické památky, bude spokojen.

A ten byt.. Úplně úžasný, shodli jsme se, že bychom ho okamžitě brali!

https://www.muzeumvezaku.cz/

Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 25. října 2022 12:12

Pozorujeme s malou zatmění

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 25. října 2022 12:17

marieu jeeej tiez som pozerala muzovou zvaracskou kuklou, ešte mám mzitky pred ocami. Také ukusnute žiarivé jablko 

Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 25. října 2022 12:26

Janulik03 poskládali jsme troje brýle, z toho jedny úplně černý a přes malou oblanočnost je to paráda. U našich jsme kdysi taky sledovali přes kuklu. A nejlepší bylo, když jsem byla prvně těhotná, jela jsem do Prahy za mužem, který byl v práci. Na Petříně před hvězdárnou byl malý dalekohled s filtrem pro veřejnost a na dvoře špitálu, kde muž dělá, jsme se pak dívali přes přeexponované rtg snímky. 

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 25. října 2022 12:40

marieu díky! já na to málem zapomněla.