dzizisketa pokud si vybereš Il Boemo, dej prosím vědět, jaký to bylo! Podle traileru se mi zdálo, že tam Dyk bude přebíhat z postele do postele a že to vidět nepotřebuju, ale v Respektu to Jindřiška Bláhová velice chválila...
Jsem zklamaná. To WOW proste neslo ani okolo. Je to takovy jako plochý, nijaky, zadnej pribeh vlastne. A zadnej človek, zadna povaha, emoce...nic, nic.Hudba ok, ale interiery nejsou poradne videt, ex.prakticky vubec ne... Takovej ten dojem,ze kdyz prijes v pulce a budes chtit od nekoho vypravet,co se stalo,tak to vypravet nejde, protože neni co...a to se da rict o celym filmu. Libila se mi italština, s dabingem by to bylo zabity uplne a ocenila drobnost, ze italske pěvkyně nemaji v 18.stoleti hollywoodsky vybelene zuby.




