Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline stes
Avatar
9114 příspěvků moje polička 09. listopadu 2022 05:04
Reakce na Aranel:

dzizisketa pokud si vybereš Il Boemo, dej prosím vědět, jaký to bylo! Podle traileru se mi zdálo, že tam Dyk bude přebíhat z postele do postele a že to vidět nepotřebuju, ale v Respektu to Jindřiška Bláhová velice chválila...

​Jsem zklamaná.  To WOW proste neslo ani okolo. Je to takovy jako plochý, nijaky, zadnej pribeh vlastne. A zadnej človek, zadna povaha, emoce...nic, nic.Hudba ok, ale  interiery nejsou poradne videt, ex.prakticky vubec ne... Takovej ten dojem,ze kdyz prijes v pulce a budes chtit od nekoho vypravet,co se stalo,tak to vypravet nejde, protože neni co...a to se da rict o celym filmu. Libila se mi italština,  s dabingem by to bylo zabity uplne a ocenila drobnost, ze italske pěvkyně nemaji v 18.stoleti hollywoodsky vybelene zuby. 

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 09. listopadu 2022 08:15

Zuzuli to je krásná zpráva, přeju hodně zdraví. 

Offline Aranel
Avatar
6550 příspěvků moje polička 09. listopadu 2022 10:32

stes Zajímavý... tak asi vynechám. Díky za recenzi!

Offline stes
Avatar
9114 příspěvků moje polička 09. listopadu 2022 10:53

Aranel nerada bych Tě obírala zážitek, vidět se to, když je čas, zase dá, to ne že ne. třeba tu má někdo jiný pohled na věc. 

Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 09. listopadu 2022 18:25

Zuzuli moc, ze srdce moc ti to přeju. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49191 příspěvků moje polička 09. listopadu 2022 19:30

Zuzuli jupii

Offline Tabea
Avatar
8032 příspěvků moje polička 10. listopadu 2022 05:45

Zuzuli to je skvělá zprava.

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 10. listopadu 2022 10:48

Zuzuli paráda

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 11. listopadu 2022 18:35
Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 11. listopadu 2022 18:46

Garfie nadhera

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 11. listopadu 2022 19:45

Zuzuli úzasná zpráva! Gratuluju, jsi silná a statečná ženská, držela jsem ti palce

Offline Marielle
Avatar
příspěvků moje polička 11. listopadu 2022 22:17

continuity umyté okna / balkónky  ...to je tak +- 20 kusů ... 

Offline Marielle
Avatar
příspěvků moje polička 11. listopadu 2022 22:24

continuity  ... jako  Ty jsi nezmar  ... chci být stejná

Offline Marielle
Avatar
příspěvků moje polička 11. listopadu 2022 22:26
Offline Marielle
Avatar
příspěvků moje polička 11. listopadu 2022 22:31

Zuzuli  jsem ráda  moc!

Offline pecka
Avatar
6171 příspěvků moje polička 11. listopadu 2022 23:13

Zuzuli úžasná správa teším sa s Tebou

Catherinne nech je mamine len a len lepšie 

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 13. listopadu 2022 18:13

Šli jsme trávit husu do mlhy.

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 13. listopadu 2022 18:14

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 13. listopadu 2022 18:14

Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 13. listopadu 2022 19:55

Tenhle týden jsem se úplně rozbila v práci, ale fakt napadrť a poprvé v životě jsem řekla ne. Něco se pro mě na tom změnilo, zatím to neumím popsat, ale chodila jsem domů s velkou úlevou, už ne tak zatížená, jako dřív. Sbírám sílu, to "ne" budu muset říct ještě párkrát a víc nahlas, ale začla jsem. V pátek večer jsem vzala děti do zámeckého parku na svatomartinská světýlka- trasa v úvodu s legendou o sv Martinovi, barevnými světly nasvícené vzrostlé stromy, několik ohnišť a podél hlavní aleje živé sochy s nekonečnou trpělivostí k focení s dětmi. V cíli svařák a ohňostroj. Přes víkend oldschoolové rande s mužem- přijela jsem za ním do Prahy po jeho noční vlakem- včera ještě po cestě svítilo slunce, krajina byla osvětlená, všechna ta zvlněná pole s ozimým obilím byla jak z fotky z Toskánska, slunce rozostřené za závojem mraků a na jejich okraji halový jev. Celou dobu sluchátka v uších... muž mě vyzvedl u vlaku, došli jsme si na pozdní oběd, jinam jsme šli na kávu a prosecco (natolik jsme tam seděli dlouho s dívali se výlohou ven), pak do kina a nakonec malou večeři u piva. Snídali jsme strašně dlouho, vyrazili na výstavu fotek u Kamenného zvonu- byla výborná, strašně nás zaujal i doprovodný dokument...  a zatímco všichni sháněli rezervaci na husu, my si dali na oběd pastrami a pivo a já jen hrozně doufám, že mi ty zážitky vydrží aspoň na půlku týdne, když ho začínám hned zítřejší službou až do úterka.