Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Dadoo
Avatar
11623 příspěvků moje polička 21. listopadu 2022 12:12

Luna taky by mě zajímala ta Praha. A možná dokonce dvě.

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 21. listopadu 2022 13:39

Biely kvet Praha je pekelna a delam mrtvyho brouka, protoze je to hodne slozity. Proste Prahu nechcete. Chcete lebky, prisery a tak.

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 21. listopadu 2022 14:01

Luna Ja by som aj chcela.

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 21. listopadu 2022 14:12

Luna A kde to máš? Já teda před Vánoci nic nechci bohužel, ale pak ještě dotisky budou ne?

Offline Marbuša
Avatar
1410 příspěvků moje polička 21. listopadu 2022 15:13

Udělala jsem si dneska radost sama - koupila lístky na Balage + Pavlíček. Dost dlouho jsem nebyla na žádném koncertě.

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 21. listopadu 2022 15:14

Biely kvet Ja to nejak vyresim, ale prece jen se mi do toho digitálního umeni moc nechce, ja radsi stary dobry papiry...

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 21. listopadu 2022 17:14

Karja na instaci, tady jsem to davat nechtela, aby me treba nekdo nezazaloval za prizivnictvi nebo tak neco

Offline Karja
Avatar
44465 příspěvků moje polička 21. listopadu 2022 17:26

Luna Jj, já si tě najdu, já na instac nechodím, mohla jsem si to myslet. Ale znám tvůj nick;-). 

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 21. listopadu 2022 17:37

Dadoo Praha je tohle. A buhviproc to nekdo nutne chce, tak jich asi udelam vic...

Offline Dadoo
Avatar
11623 příspěvků moje polička 21. listopadu 2022 17:43

Luna tak já se omlouvám, ale já se odhlášuji. Napadlo mě dát dceram do ciziny obrázek Prahy. Ale tenhle pohled není úplně to, co bych si představovala .i když se mi to líbí moc.

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 21. listopadu 2022 18:00

Dadoo jj, mam jich i vic, ale nejsem to ja, to stopro najdes neco, co Te oslovi.

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 21. listopadu 2022 18:53

Luna No, ja som si to tiež predstavovala inak, aj ja sa odhlasujem. Asi vyberiem niečo iné.

Offline Kokoska
Avatar
34655 příspěvků moje polička 21. listopadu 2022 18:56

Luna mne se to teda libi moc, asi prave proto, ze je to uplne netypicky pohled. Ale nevedet to, nikdy bych neuhodla, ze je to od tebe.

Offline Kokoska
Avatar
34655 příspěvků moje polička 21. listopadu 2022 18:57

A dnesni radost - konecne prezute auto! Jak malo staci ke stesti

Offline Magráta
Avatar
8116 příspěvků moje polička 22. listopadu 2022 07:13

Luna mně to nějak uniklo -můžu taky kočku prosím? 

Offline baltik
Avatar
4964 příspěvků moje polička 22. listopadu 2022 07:43

Luna a muzu jeste lisku? ta taky bude? mam se hlasit tady nebo na IG?

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 22. listopadu 2022 12:36

Magráta baltik Ty by mely zbyt, budou snad koncem tydne.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. listopadu 2022 13:42

Luna mě by se ta Praha líbila. Ale jestli máš i jiné, kouknu na ig

Offline Marbuša
Avatar
1410 příspěvků moje polička 22. listopadu 2022 14:16
Reakce na Renusatko:

andulka01Z té chalupy jsem měla strach, ale vybrali jsme ty nové majitele dobře. O nejvyšší nabídku jsme tenkrát přišli, kvůli sousedovi. Tu druhou jsme nechtěli, protože paní z toho chtěla dělat ubytovnu a vybrali tuhle rodinu. Pán okamžitě začal plánovat přestavbu, jako můj dědeček. Hlavně oni jsou fajn. Člověk ty lidi nemusí ani znát, ale my jsme se tam dost setkávali, chtěli se rychle nastěhovat a my vyklízeli, takže jsme si popovídali hodně. Nevěděla jsem, jestli chci vidět, jak tam někdo něco mění, dělá, bourá. Kupodivu mi ta návštěva naopak pomohla. 

​Na tenhle příspěvek jsem narazila až dneska, musím se přidat. Prodávali jsme chalupu na Šumavě, manžel ji měl napůl s bráchou a i když mají dobré vztahy, bylo těžký se dohodnout na rekonstrukci, a že ji ten 100 let starý barák potřeboval. Tak jsme ji prodali první nabídce, ale naštěstí od nich ji koupila paní, která už měla jednu cukrárnu v Sušici a z naší kůlničky na dříví je teď krásná cukrárna. Jednou jsme tam byli a vůbec mi nebylo líto, že ta chalupa už není naše, naopak jsem měla hroznou radost, že ji obhospodařuje někdo, kdo má dostatek financí na to, aby z toho něco udělal. Bavilo nás koukat z terasy na zahradu, kde jsme sedávali, kde si hrály děti, záchody mají v místě, kde my měli sporák, prodejní pult tam, kde jsme hráli ping-pong a tak...

Offline Suzam
Avatar
31 příspěvků moje polička 22. listopadu 2022 14:42

Luna pokud zbyde ještě kočka, moc ráda bych jí měla. Bohužel mi příspěvek na IG uniknul.