Amy_Mee díky, ja tam mám psané alpské lyžování nebo co...
.
Co Vám dnes udělalo radost.?.
Amy_Mee taky jsem si vzala ho![]()
Tak co, koukáte někdo? To je jízda, 5 min do konce...
Těsně, ale krásně!

Catherinne koukala jsem, škoda no, ale i tak super ![]()
97 let a do Branika jezdej furt ty samy cisla!

moora to je super. ![]()
A zastávky polepený reklamou už tehdy. ![]()
moora krasna fotka
Konečně jsem poskládala dárek od Ježíška

brrr
Copak to je za stavbu?
Sweet Potato Zahrady v Ninjago city. 5686 dílků
brrr to je ale krásný
a ty jsi úžasně trpělivá
...škoda,ze jsi nebyla včera u nás...čtyřletému vnukovi jsem koupila z řady Ninjago takového toho "vlčka",co se pomocí tyčinky roztočí,uvnitř panáček...no a furt nám to nepasovalo
..jo,no..pro děti 6+
moora to je velká paráda ![]()
Maureen Já právě nejsem moc trpělivá, proto si to lego vybírám takové barevné. Tam se to pořád střídá. Nemám ráda ty jednobarevné, kde musíš udělat desetkrát stejné okno, apod.
A toho vlčka jsem taky moc nepochopila ![]()
brrr
Dost dobrý! Dcera teď staví tohle, taky vánoční dárek! :-) Dílků to má teda jen 3828, ale zato miniaturních. ![]()

Garfie to je hustý. A co teprv to potom rozebrat!
moora ty lampy byly krasne! Vlastne i ten sloup se mi libi.
Mulen Ty jo, to snad pojede domů v krabici, nebo to tady nechám! ![]()
Garfie
u nas je vrchni (dobrovolny) rozebirac manžel
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

