Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 11. ledna 2023 09:06

Mulen Ty jo, ale tohle by byla fakt hodně pakárna, kdybys to chtěla rozložit na prvočísla. :-) Jsou to nanoblock, jestli je znáš, je to fakt dost titěrný. 

Offline Mulen
Avatar
4987 příspěvků moje polička 11. ledna 2023 09:08

Garfie jj, znam, kupodivu jeste zadne doma nemame. Ja bych to rozebírat nechtela!

Online brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 11. ledna 2023 13:20

Garfie Zdravím! Ať ji to jde od ruky!

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 13. ledna 2023 11:28
Reakce na Garfie:

brrr  Dost dobrý! Dcera teď staví tohle, taky vánoční dárek! :-) Dílků to má teda jen 3828, ale zato miniaturních.

​My byli chudý, žádný lego jsme neměli! Ale tohle bylo lepší - rozkládací i s nábytkem uvnitř!

S tím jsme si vyhráli dost... To byste měli mít, abyste byli styloví, co já s tim v Praze!

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 13. ledna 2023 11:44

barbucha Wau, tak to je boží!!! Ale nikdy jsem tady nic podobného neviděla, možná v muzeu hraček!  To ještě jednou dobře zpeněžíš, přivezl vám to táta? Z kterýho je to roku? 

Offline Mulen
Avatar
4987 příspěvků moje polička 13. ledna 2023 11:53

barbucha Ale to je úžasný, s tím bych si hrála i teď

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 13. ledna 2023 12:01

barbucha tyjo, tak to je boží!! K tomu bych vůbec děcka nepustila a hrála bych si s tím sama :)) 

Offline carries
Avatar
1143 příspěvků moje polička 13. ledna 2023 12:15

barbucha to je nádhera! S tým by som sa hrala ešte aj teraz

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 13. ledna 2023 12:24

barbucha to je nádherná hračka. 

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 13. ledna 2023 12:27

Garfie 

Já nevim kde jsme k tomu přišli... otec byl v Japonsku až na Expo 70, a já mám pocit že jsme to měli už dřív a jak je to starý, to netuším vůbec. Třeba fakt starožitnost - ležej mi doma statisíce ladem?

Mulen bram carries 

No pro mě je to už spíš takovej lapač prachu, a haranti dneska už jdou asi víc po legu... ale pěkný to je. A mají to vymakaný do detailů - v tý kadibudce (poslední fotka) je fakt záchod dveře se posouvaj... prostě jako živý! 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 13. ledna 2023 14:24

barbucha no bozi

Online brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 13. ledna 2023 16:43

barbucha Ty jo, tak to je fakt dobré. Kdybys to chtěla vyhodit, klidně se toho harampádí ujmu

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 14. ledna 2023 12:35

barbucha kam se na to hrabě Lego, to má každej , toho se nezbavuj!

Offline barbucha blogger
Avatar
35634 příspěvků moje polička 14. ledna 2023 12:56

No vyhazovat to nebudu Akorát nejvíc si s tim vyhraju, když to chci (jednou za uherskej rok) utřít od prachu

Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 14. ledna 2023 21:19

barbucha Ten je krásnej!!! Mívala jsem zašívárnu u babičky na půdě- s i proutěným křesílkem... tam bylo pokladů!!! Bývala tam zmenšenina funkčního parního stroje, byl úžasný... ale ztratil se někam ke strýcovi domů.

Dneska jsem měla po dlouhý době den jak korálek, Praze- nechala jsem se konečně ostříhat (to je pro mě vždycky kromě úlevy skoro očistný), dali jsme si s mužem oběd, kávu, procházku, koupila jsem si plnou tašku knih a užila si naprosto fantastický sraz od gymplu. Cítila jsem se nesmírně uvolněně a jen moc doufám, že mi to nějaký čas vydrží.

Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 17. ledna 2023 17:45

Nejen dneska mám radost z poslouchání hudby. Od podzimu, co jsem si koupila nový sluchátka, poslouchám všechno možný i v době, kdy nemůžu mít zapnutý rádio. Proskousávám se různými tematickými pořady na BBC, zkoušela jsem vytipovaný playlist na Spotify (Dušan Neuwerth), ačkoliv tam nejsem moc často a hrozně mě to všechno těší..

Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 17. ledna 2023 17:45
Offline Aranel
Avatar
6547 příspěvků moje polička 18. ledna 2023 11:18

Udělal mi radost veliký přeplatek za vodu! Jako chápu, že to jsou moje peníze, který jsem tam předtím poslala, ale teď jsem je dostala zpátky a můžu je projíst a propít v kafi a snížit si zálohy.

A samozřejmě SNÍH!!!

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 19. ledna 2023 04:50

Aranel Zálohy nech vysoké, za rok bude další večírek!

Offline Mulen
Avatar
4987 příspěvků moje polička 19. ledna 2023 07:08

Syn má dneska 16 let. Ale jinak je to spíš na ,jak to letí.