Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 19. ledna 2023 07:39

Mulen Jůů, sweet sixteen!  Všechno nejlepší!!!

Offline Mulen
Avatar
4987 příspěvků moje polička 19. ledna 2023 08:08

Garfie vyřídím!

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 19. ledna 2023 08:49

Mulen gratulujeme!!!!

Offline Sweet Potato
Avatar
40133 příspěvků moje polička 19. ledna 2023 09:36

Mulen Gratuluju!

Offline Mulen
Avatar
4987 příspěvků moje polička 19. ledna 2023 10:42
Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 19. ledna 2023 14:32

Mulen Gratulace, užijte si oslavu. 

U nás 16 a druhý za chvíli 21, to už je tuším dospělý ve všech státech. Teď sem ptal jeden doktor, jak dlouho tam chodím, říkám, že od těhotenství, tak 22 let. Totálně jsme se vyděsili, jak to valí.

Offline Mulen
Avatar
4987 příspěvků moje polička 19. ledna 2023 14:34

Renusatko Díky. No hrozněto letí! Ty jo, 21 let, zatím si to neumím ani představit. Mám ještě 8letou dcetu, tak to mě před tím časem trochu zachraňuje :)

Offline Ginevra
Avatar
911 příspěvků moje polička 20. ledna 2023 10:10

Šimon Pánek dostal Řád čestné legie. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40133 příspěvků moje polička 22. ledna 2023 11:38

Ginevra Wow

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 22. ledna 2023 14:27
Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 22. ledna 2023 15:54

Mě dnes potěšila procházka

Online Karja
Avatar
44460 příspěvků moje polička 22. ledna 2023 17:58

rozarka No mně taky. Úplně boží! Mně stačí normálně 20minut u vody, a jsem jak znovuzrozená. Já jsem byla v minulém životě mořská panna:-D a nebo kapr. 

Offline Ounz
Avatar
20478 příspěvků moje polička 22. ledna 2023 18:35

Karja nebo vodník :)

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 22. ledna 2023 18:35

Karja já vodu taky, jsem schopná donekonečna koukat na proudění potoka nebo vlny v moři. 

Online Karja
Avatar
44460 příspěvků moje polička 22. ledna 2023 20:07

rozarka A presne proto bydlím 40 minut od nejbližšího bazénu, že jo:-D:-D. Ty vado! Jsme si kdysi v Praze hledali být, abychom to měli blízko do bazenu, se musím smát. 

Ty jo, mám radost, měli jsme marieu víkend a to jsme byli vlastně pořád doma, ale děti byly nadšené, stavěly sněhuláky, byly na návštěvě u sestřenice, bobovat. Jako asi fakt ten sníh nějak zlepšuje náladu, jak se to zalije do bíla, najednou je víc světla! 

Offline Sweet Potato
Avatar
40133 příspěvků moje polička 22. ledna 2023 20:09
Reakce na Karja:

rozarka No mně taky. Úplně boží! Mně stačí normálně 20minut u vody, a jsem jak znovuzrozená. Já jsem byla v minulém životě mořská panna:-D a nebo kapr. 

​A ulovil tě rybář!

Online Karja
Avatar
44460 příspěvků moje polička 22. ledna 2023 20:16

Sweet Potato Jenže on na ryby nechodil, to až po seznámení se mnou:-D. Vzal ho jednou švagr, ségra do dneška na to vzpomíná, jak viděla to štěstí u těch prvních nahozu, tak věděla, že je chycenej:-D. Ale je to dobrý ty ryby, jako von ani neutratí za tu vybavu, obcas něco domu přinese, občas teda nevíš jestli přijde živej protože jde třeba ve vichřici do lesa, ale ve větru berou...no comment. To jsou tyhlety městský typy, co cuchnou k vesnici a přírodě až v pozdnim věku, nemaj základní instinkty a znalosti! 

Offline Sweet Potato
Avatar
40133 příspěvků moje polička 22. ledna 2023 20:17

Karja Takže tys ulovila dušičku! Je to jasné, jsi vodnice.

Online Karja
Avatar
44460 příspěvků moje polička 22. ledna 2023 20:21

Sweet Potato Ale jako, mně se ty ryby začínají taky líbit normálně:-D. Kdybych měla asi nějaké fyzicky náročné zaměstnání, že už ses jako zhuntovana na nějakej aktivní koníček, sport, tak na ně chodím taky, já když jdu kolem a ti chlapi si tam tak sedej a cumej do tý vody, ještě třeba s kamarádem, teď ty jdeš že jo, že se jen tak tak urves z ty domácnosti, premejslis, v kolik se vrátit abys stihla dovarit oběd, teď ještě ti třeba od toho rybářského místa zavane vůně ty kávy, tak ja si kolikrát říkám, že chci bejt chlap v příštím zivote a říkám si, co asi tak dělaj jejich ženy doma v tu sobotu ráno. No a někdy když mám fakt pifku, že si s sebou z domu něco nesu v hlave, tak si i říkám něco jako ,,hajzlove,,:-D:-D. Jako mě je radost potkat na vycházce:-D. Jen nevím, co bych dělala, kdybych nějakou tu rybu fakt chytla, to bych asi nedala.