Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 04. února 2023 17:38

Pavlena Krása! Kde?

Offline Isca
Avatar
4889 příspěvků moje polička 04. února 2023 21:20

Pavlena Nádhera! Kdepak?

Online Pavlena
Avatar
6908 příspěvků moje polička 05. února 2023 14:58

andulka01 Isca Rokytno u Noveho Mesta. Jen kousek okolo, moje fyzicka je zalostna. Ale endorfiny byly, ukol splnen..!

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 05. února 2023 20:49

Výstavou Stanislava Kolíbala nás provedl pan profesor Kolíbal osobně, úplně náhodou jsme se přichomýtli a zajímavě si popovídali. Tyjo, je mu 98!

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 06. února 2023 05:46

andulka01 Wau, to musel být zážitek!

Online Archivářka
Avatar
příspěvků moje polička 06. února 2023 09:10

Šumava - vrchol Můstku, na běžkách. To mi udělalo radost.

Offline Tak Betty
Avatar
6089 příspěvků moje polička 06. února 2023 09:14

Archivářka zajímavá a krásná fotka. Až z ní mrazí. 

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 06. února 2023 09:38

Archivářka tak to je povedená fotka. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
49187 příspěvků moje polička 06. února 2023 09:49
Reakce na Pavlena:

andulka01 Isca Rokytno u Noveho Mesta. Jen kousek okolo, moje fyzicka je zalostna. Ale endorfiny byly, ukol splnen..!

​jsem jela kolem! ale autem nestihacka, chjo

Online Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 06. února 2023 09:58

Archivářka Krása. Mrazivá.

Online Pavlena
Avatar
6908 příspěvků moje polička 06. února 2023 10:11

viktorka_od splavu Mno já si to pro velký úspěch zopakovala i v neděli, tentokráte i s mým drahým a krása ještě větší.. (mělas zamávat..! )

Archivářka wow tedy...!

Online Archivářka
Avatar
příspěvků moje polička 06. února 2023 10:15

Naštěstí bylo v sobotu jen kolem nuly. Dneska bych tam být nechtěla. Vrchol Šipčáku (což je pro neznalé hned vedle přes údolí) má ještě teď podle kamer -7°C.

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 06. února 2023 10:16

Archivářka to je nádhera 

Offline dzizisketa
Avatar
8916 příspěvků moje polička 06. února 2023 11:50

Archivářka 

To je krása. Vážně se musím naučit na běžkách.

Online Archivářka
Avatar
příspěvků moje polička 06. února 2023 12:24

dzizisketa rozhodně doporučuju. My jsme teda tým "draci" (turistické běžky se šupinama) a spíš krajinou jen tak kráčíme. Ale je to krása.

A zrovna hřeben Prenet - Můstek - Pancíř je dobrý i na skialpy - než se tam člověk vydrápe... 

Mám ze soboty zážitek: Paní cca 70 let si chtěla ještě jednou v životě zaběžkovat, ale zjistila v lese na kopečku, že se už bojí. Chtěla z trati odejít pěšky, ale zaseklo se jí vázání a její doprovod ji nebyl schopen z těch běžek vyzout. Dva lidi z naší party to dokázali a paní se dost ulevilo, že se může vrátit po svých. Takže běžkování raději neodkládat do úplného důchodu.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. února 2023 12:50

Archivářka babička běžkovala až do 75. Pak upadla, když šla večer do auta pro zapomenuté řízky, a rameno se jí už nikdy nedalo do kupy. Takže běžkovat klidně, ale po setmění neopouštět chatu

Offline Karja
Avatar
44457 příspěvků moje polička 06. února 2023 13:07

dzizisketa Jo, já se díky těm běžkám se šupinama rozběžkovala až v 25. Jenže sambo běžkoval jako malej,mladej, pak si dal x let pauzu a se mnou si tak rozbil hubu, že řekl, že na ty pekelný dřeva už nikdy nevleze a nechápe, jak to může být sport pro důchodce:-D

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. února 2023 13:15

Karja u nás je to úplně stejný. Já čekám, až dorostou děti, ceny skipasu přesvědčí i mého muže k běžkám

Offline Karja
Avatar
44457 příspěvků moje polička 06. února 2023 13:18

Evaeva Jo, to asi jo, nebo děti dorostou a pojedete do Alp, tam ten poměr ceny a výkonu skippasu není tolik k pláči:-).

Offline Gatita
Avatar
8593 příspěvků moje polička 06. února 2023 13:20

Archivářka ja takhle porad odkladam sjezdovky, je mi skoro 40 a jeste jsem se neodhodlala. Jakoby mi to neprijde nutny, nezijem na horach. No ale ted jsme v Alpach a musi to byt nadhera, ale hrozne se bojim, nemam ani zaklady. Chtela jsem se tu aspon zapsat do lyzarske skoly s detma, ale muz lehnul s virozou a deti uplne nespolupracuji, to s nimi nedam. No tak asi az v tom duchodu