Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Malenge
Avatar
4834 příspěvků moje polička 06. února 2023 20:22

rasaNori kdyby se ti chtělo, tip na Bormio bych uvítala...

Offline Malenge
Avatar
4834 příspěvků moje polička 06. února 2023 20:23

Victoria nádherná úroda

Offline 999
Avatar
19702 příspěvků moje polička 06. února 2023 20:23

monis 33 není žádný věk :-). Já se ve 38 rozhodla, že se naučím na snowboardu. Přijela jsem na kurz a instruktor říkal: z mé zkušenosti můžu říct, že do 37 je šance se na snowboardu naučit, pak to rapidně klesá :-)). Neodjela jsem domů, naopak, dnes jsem instruktor snowboardingu s mezinárodní licencí :-). 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. února 2023 20:27

Pavlena jo, ty děti, co začínají brzo, se nadlouho zaseknou v takovém tom nic moc stylu. Spíš jde o to, že s nimi rodiče můžou na tu sjezdovku vyrazit než že by vyjezdily nějaký super styl. Říká ta, co lyžuje od tří

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. února 2023 20:28

999 jseš dobrá! Já to zkoušela někdy po patnáctém roce několik let. Ale moc daleko jsem se nedostala a nakonec mi bylo líto, že nemůžu na ty super černé a vykašlala jsem se na to

Offline Kokoska
Avatar
34649 příspěvků moje polička 06. února 2023 20:37

Taky jsem zacinala s lyzovanim az pred 40, kdyz jsem se podruhe vdala. A jezdili jsme pak i do Rakouska a bylo to bezva. Jen pak prisel covid a od te zimy 2019 jsem na tom nestala. Manzel jezdil aspon tady na Vysocine, mne to nejak nevychazelo, bud jsem nastydla nebo jsem musela byt ty 2 vikendy se snehem v Praze nebo u mamy, nebo ten snih vubec nebyl. A abych pravdu rekla, uz se trochu bojim.

Offline 999
Avatar
19702 příspěvků moje polička 06. února 2023 20:42

Evaeva Já do Itálie tahám obojí :-). Lyže jsou sport, snowboard zábava. Mám měkké vázáni, když je prašan, jdu blbnou na snowboardu, jinak lyže. 

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 06. února 2023 20:46

Victoria nadhera.

Offline 999
Avatar
19702 příspěvků moje polička 06. února 2023 20:48

Kokoska Já vloni v únoru spadla v Praze na chodníku tak blbě, že mě 10 měsíců bolela ruka. Jóga byla utrpení a nakonec mi doktoři zakázali cvičit přes bolest. Takže taky zvažuju, jestli na Velikonoce pojedu do Alp, abych se neodrovnala na další sezónu :-). Ale jak píšu, zrakvit se můžeš i v Praze :-).

Offline dzizisketa
Avatar
8916 příspěvků moje polička 06. února 2023 20:48

Konečně jsem dneska zvládla vránu - pozici v józe. Před druhým těhotenstvím mi už šla hravě, dneska to bylo sice jen na tři vteřiny, ale bylo! Mám pocit, že se konečně vracím do svého těla.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 06. února 2023 20:53

monis nevzdávej to, já se ve třiceti naučila na snowboardu

Offline Kokoska
Avatar
34649 příspěvků moje polička 06. února 2023 20:54

999 to ja vim, jen se mi nechce tomu chodit naproti. 

Offline 999
Avatar
19702 příspěvků moje polička 06. února 2023 20:59

Kokoska Já ti rozumím :-).

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 06. února 2023 21:04

Victoria ty jsou!

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 06. února 2023 21:05

dzizisketa tyjo

Offline Pavlena
Avatar
6908 příspěvků moje polička 06. února 2023 21:20

Renusatko to mas pravdu s tema bezkama, pak jsem se kdesi docetla, ze severske narody takto deti uci lyzovat, bezky nejdriv..

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. února 2023 21:28

999 já taky tahala obojí, ale nedostala jsem se přes věčného začátečníka, co s vypětím sil sjede červenou, k blbnutí jsem se nedostala. Přestalo mě to zkrátka bavit a lyže zvítězily. Snb jsem měla ještě dlouho, ale asi před dvěma lety jsem ho prodala.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. února 2023 21:28

dzizisketa gratuluju!

Offline Lilly_Ku
Avatar
4509 příspěvků moje polička 06. února 2023 21:29

dzizisketa mazec, jsi dobra!

ja se prave vratila z jogy domu, byla jsem po trech letech, ale vranu jsem nedala jeste nikdy v zivote

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 06. února 2023 21:32

Pavlena Kvůli vážné luxaci kyčlí jsem sjezdovat nemohla, ale táta byl běžkařský nadšenec, takže jsem od mala běžkovala. V sedmičce na lyžáku poprvé v životě na sjezdovkách, za týden jsem se že třetího družstva v pohodě propracovala do prvního. Fakt ty běžky dají slušnou průpravu. Běžkuji nadále, moc ráda, teda někdy v 27 jsem začala s bruslením, učím se to furt, ale miluju to.

Co jezdím na SNB už sjezdovky nedávám, mám pocit, že mi dvě prkna kyčle neudrží u sebe. A prkno mi stačí, jde to se mnou z kopce, jezdím na paní starostovou.