Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. února 2023 13:25

Karja no to jo, a běžky tam jsou naopak celkem o ničem Ale já to považuju za základ, tyhle dovednosti. Staršího by to, myslím, i bavilo, on je takový turistický typ.

Offline Karja
Avatar
44454 příspěvků moje polička 06. února 2023 13:31

Evaeva No, já to tak v pubertě vubec nebrala na lyžáku jako základ:-D. Ted když vidím toho sněhu, že třeba i tři týdny se u nás na vysočině zdrží, tak už tuplem ne:-D

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. února 2023 13:34

Karja chápu. My na běžky chodily od mala, pak jsem se trochu vzbouřila v pubertě a už úplně nenaskočila. Naopak na lyžáku jsme neběžkovali. Teď jsou pro mě zimní sporty jediné, co ten hnus dělá příjemnější

Offline Karja
Avatar
44454 příspěvků moje polička 06. února 2023 13:36

Evaeva Jj, na horách se sluníčkem je hned příjemněji;-)

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. února 2023 13:38
Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 06. února 2023 13:51

Gatita naše lyže v Alpách jsem tu už popisovala, u nás je zase problém že jezdit bychom chtěli oba, ale máme ty děti, no:D tak aspoň děláme vše pro to, aby se to co nejrychleji naučily taky:D

Offline Victoria
Avatar
1414 příspěvků moje polička 06. února 2023 13:54

První letošní vlastní tulipány.

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 06. února 2023 13:55

Victoria Jako fakt? Ty jsou krásné!

Offline Victoria
Avatar
1414 příspěvků moje polička 06. února 2023 13:59

brrr Ano. Na podzim zasázené do přepravky, začátkem roku přendané do nevytápěného skleníku a asi před dvěma týdny do vytápěného. Je to kultivar Verona, rychlím ho takhle každý rok a jde to dobře.

Offline Karja
Avatar
44454 příspěvků moje polička 06. února 2023 13:59

Victoria To je nádhera, jak to děláš? Máš nějaký skleník? Absolutní krása!

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 06. února 2023 14:00

Victoria jsou nádherné! 

Offline Victoria
Avatar
1414 příspěvků moje polička 06. února 2023 14:02

Karja Děkuju, je to moje vášeň, kytky obecně a tulipány obzvlášť. Myslím, že ta kytka je fakt boží dílo:-) Na podzim se zasází, nic to nechce a na jaře vykvete v mnoha barvách, tvarech... ano, skleník mám, popis výše

Online Tabea
Avatar
8032 příspěvků moje polička 06. února 2023 14:11

Gatita já měla výčitky, že děti lyžovat neučím, i když máme Alpy za humny. Jenže už jsem spoustu let nejela (dřív snb) a mám strach. Manžel na lyžích nestal nikdy v životě. Povzbudila mě kolegyně, jejíž celá rodina lyžuje (děti kolem 25 let), že za chvíli je lyžování stejně passé. Nebude sníh a ceny za permice pro celou rodinu už jsou na hraně. Tak to asi nechám a nebudu se stresovat.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 06. února 2023 14:28

Victoria Nádherná barva!

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. února 2023 14:33

rasaNori a to aspoň obě tvoje holky lyžují. My jsme dva na dvě děti, které každé potřebuje něco jiného

Tabea mě tohle poněkud stresuje, fakt se bojím, že až se to děti obstojně naučí, nebude žádný sníh.

Offline Archivářka
Avatar
příspěvků moje polička 06. února 2023 14:40

Victoria Nádhera!

Offline letfenixa
Avatar
10841 příspěvků moje polička 06. února 2023 14:45

Victoria prekrásne!

Offline Archivářka
Avatar
příspěvků moje polička 06. února 2023 14:47

U nás lyžuje na sjezdovkách jen nejmladší dcera, kvůli které jsem si lehce před 40 koupila carvingy a oprášila znalosti z lyžařských škol v dětství. Teď je mi skoro 51. Lyžuju ráda, svým tempem, a asi se už nikdy neodvážím do Alp, i když by se mi to určitě líbilo... Jsem věrná šumavskému Špičáku. Znám to tam, kochám se výhledem. Párkrát za sezónu si tam vyčistím hlavu. Muž je na tom naštěstí podobně.

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 06. února 2023 15:35

Evaeva Tabea my byli teď v lednu v Bormiu, hotel přímo  na svahu, z lyzarny rovnou na sjezdovku, polopenze, 5 dní a 6 noci plus skipass na 6 dní a celé nás to vyšlo na 35?

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. února 2023 15:39

rasaNori ceny jsou srovnatelné s Čechy, podle mě. Mě nejvíc odrazuje ta delší cesta, ale docela jsem jet chtěla. No muž to víceméně odpískal, hlavně proto že mladší na ty lyže zatím fakt nemá a není reálné, aby jeden člověk zvládl obě děti na lyžích.