999 Seš dobrá! Ale vlastně moje kamarádka se taky učila lyžovat někdy po 40. Šla do lyžařské školy, že chce soukromého instruktora a vybavení, takže ji tam obouvali, všechno nanosili k nohám a na svah ji dalk nějakou holku a ona ne, že se omlouvá, ale že by radši a jejími slovy ,,nějakýho šikovnýho klučíka,,. Tuto historku nám říkala několikrát, a neomrzela se mi.
dzizisketa No ty bláho! Seš hustá! Nejvíc ale oceňuji tvoji, jak to napsat, sebekazen? Že se k tomu dokopes doma a prostě na sobě pracuješ. To je obdivuhodné. Já jsem byla na joze dneska a jako nešlo mi ani nějaké vlnící cvičení a to asi dost, protože i instruktorka se tak jako pousmívala!