Kokoska Přesně. A kápli jsme na fajn ubytování, za tratí a potokem. Ze sauny jsme obrovským oknem hleděli na dojezd k lanovce, jak za tmy jezdí po svahu ratraky a svítí jak bludičky.
Akorát jsme tam byli naposled před 5 lety aod té doby tam vyrostlo úplné "městečko" wellnes apartmánů, apod.

