Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 01. března 2023 22:24

Kokoska Přesně. A kápli jsme na fajn ubytování, za tratí a potokem. Ze sauny jsme obrovským oknem hleděli na dojezd k lanovce, jak za tmy jezdí po svahu ratraky a svítí jak bludičky.

Akorát jsme tam byli naposled před 5 lety aod té doby tam vyrostlo úplné "městečko" wellnes apartmánů, apod.

Offline Kokoska
Avatar
34644 příspěvků moje polička 01. března 2023 22:51

brrr taky jsme tam byli naposled nejak tou dobou, jeden rok to nevyslo a pak prisel covid. Jezdili jsme tam snad 15 let,  nejdriv jsme bydleli v Hausu, posledni asi 3 roky ve Weissenbachu, za potokem a za trati

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 01. března 2023 22:58

Kokoska No ve Weissenbachu jsme právě bydleli, taková samota s jelenama kousek nad tratí.

My jsme tam jezdili už s našima, začali sjme urcitě před víc nez 20 roky. Bydlívali jsme v kopci mezi Hausem a Oberhausem na fakt starém statku, který zdědila dcera a udělala z něj docela luxusní apartmány. Teď už je na nás drahý a asi by to nebylo ani ono.

Offline rasaNori
Avatar
8823 příspěvků moje polička 02. března 2023 11:03

Juchu, slavnostně jsme dobyli viden, nicméně jediné odbavene zavazadlo samozřejmě neopustilo Heathrow. Ale našli jsme auto tam kde jsme ho opustili, tak už směr ostrava!

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 02. března 2023 11:09

rasaNori No sláva nazdar výletu. Zavazadlo na Heathrow? ... držím palce.

Offline rasaNori
Avatar
8823 příspěvků moje polička 02. března 2023 11:15

andulka01 jo jo, já tam mám akorát zimní gorace, nesmeky a teda nové turistické hůlky. Zatímco muž tam má všechno...ale doufáme, protoze let z LA místo 9:30 letěl v 11:55, tudíž nás v Londýně přeložili na let místo z 1.1 na 2.1 na poledne, ale my nakonec vyhadali první ranní let na viden. Akorát batoh očividně dorazí až tím původním náhradním letem

Online Pinot Noir
Avatar
29756 příspěvků moje polička 02. března 2023 11:16

rasaNori držím palce, ať se báglem setkáte.

Offline Kokoska
Avatar
34644 příspěvků moje polička 02. března 2023 11:24

brrr my jsme tam bydleli v takovém úplně moderním domě (tenkrát) na konci vsi, ale bylo to kousek na skibus. Taky to už tenkrát bylo dost drahé, kdo ví, kolik za to chce chlapík teď. Ale bylo to fajn, vždycky nám jeho maminka upekla "welcome koláč", pravý linecký, strašně dobrý. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 03. března 2023 15:04

rasaNori Cestou domů? Houby zle.

Offline rasaNori
Avatar
8823 příspěvků moje polička 03. března 2023 21:41

Sweet Potato batoh už je na cestě na Ruzyni, nicméně jak teď sedím ve vlaku do Prahy a vim co to váží, tak návrh muže že bych ho mohla vyzvednout se nesetkal úplně s pochopením:D i kdybych jim měla říct ať to z Ruzyně pošlou na mosnov:D ještě mám pro milé british airlines rozepsany takový trosku zubaty email zahrnujici pozadavek na 2 refundaci za zpozdeni...

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 04. března 2023 11:02

HA! Jsem vítěz běžecké ligy Runczech v kategorii kadeřníci, kosmetici, ženy 50-54 let, tzn jsem v kategorii nejrychlejší !!!

Online continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 04. března 2023 12:02

rasaNori muž včera zmeškal připoj s Lufthansou a na přepážce taky nepochodili. Tak jsem zvědavá, přitom kdyby po nich hodila voucher na bagetu, tak by byli spokojeni. Ona místo toho mrskla letákem o těch refundácich. 

Online continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 04. března 2023 12:03

Catherinne gratuluji. 

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 04. března 2023 13:25

continuity díky 

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 04. března 2023 13:43

Catherinne gratulujem , si dobrá

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 04. března 2023 22:22

Janulik03děkuju, kadeřnice jsou většinou chabrus na záda a maj křečové žíly, tak jich asi moc neběhá

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 04. března 2023 22:32

Catherinne Jsi výborná, gratuluju. 

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 05. března 2023 01:44

Renusatko díky 

Offline Aranel
Avatar
6547 příspěvků moje polička 07. března 2023 11:23

Catherinne Woow

Offline dzizisketa
Avatar
8915 příspěvků moje polička 10. března 2023 17:27

Rozšoupla jsem se a na bezpotisku si objednala 4 basic trička. Už to bylo potřeba loni, ale to jsem nějak přežila s kojicími. Už se těším, až se budu zase oblékat jako člověk.