Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Online Tak Betty
Avatar
6089 příspěvků moje polička 15. března 2023 20:48

Kan Děkuji, ale já bydlím trochu z ruky. České Švýcarsko.

Offline Aranel
Avatar
6547 příspěvků moje polička 17. března 2023 15:37

Přízemní radost: ve vedlejší ulici otevřeli sběrnu čistírny a nemusím tím pádem jezdit do obchoďáku na periferii!!

(Rovnou jsem tam ty kabáty vrazila, snad příští týden nebude mrznout, ale v takhle špinavým bych nevylezla, kdyby mělo bejt pět pod nulou!)

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 18. března 2023 19:48

Tým mladšího syna vyhrál basketbalový zápas. Začali hrát teprve v září, některé zápasy prohráli třeba 130:0 a dneska úplně poslední utkání v sezóně zvládli perfektně.

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 18. března 2023 22:01

Rozveselilo mě, jak mě na dnešním výletě neplánovaně vyhmátla SunEclipse Svět je malej a Slovan všude bratry (sestry) má

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 18. března 2023 22:48

brrr Hezkyyy! Ať mu nadšení pro hru vydrží!

Holky taky hrály. Mladší to vydrželo od první třídy až do kvarty.

Offline stes
Avatar
9110 příspěvků moje polička 19. března 2023 09:55

Aranel tak tohle neni prizemni radost...co bych za to dala. To je usetreny cas. Jeste bych pobliz potrebovala nejakou sikovnou Vietnamku na úpravu hadrů. 

Offline tzaziki
Avatar
1150 příspěvků moje polička 19. března 2023 14:00

Dva dny jen s mužem v Praze. Kultura, jídlo, procházky, kávičky, jen jeden obchod s oblečením a ejhle mám dvoje šaty na léto. 

Offline martek01
Avatar
1439 příspěvků moje polička 20. března 2023 07:36

Sweet Potato díky

o tom projektu vím, Kinský je skvělěj! V létě mívají na terase hudební večery a předminulý rok bylo strašně komárů a on chodil mezi náma půjčoval nám repelent

Zámek dovedl opravdu kulturu do ZR, Město nedělá téměř nic.

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 20. března 2023 22:58

Rozkvetlý Petřín, slunce hřálo, voněla hlína, tráva, stromy, včelky bzučely...

Offline Garfie
Avatar
28428 příspěvků moje polička 23. března 2023 06:06

Dostala jsem pochvalu od učitele dramatu, teda obě jsme dostaly (objevuju se tam pořád v páru s druhou poťouchlou stařenou), ale při připomínkování toho k ní měl hromadu a ke mně jen jednu drobnou poznámku, k tomu jsme konečně našly chybějícího herce, sice se chudák přišel "jen tak podívat a pak se uvidí", ale nedali jsme mu šanci, odcházel se scénářem a "příště na viděnou".  Navíc to byl náš první divák, neměl potuchy o čem to bude a smál se nahlas, takže jsem docela naplněna optimismem! 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 23. března 2023 07:58

Garfie a my to neuvidime

kdy bude premiera? Moc drzime palce, at se vam to povede

Offline Garfie
Avatar
28428 příspěvků moje polička 23. března 2023 08:11

moora Datum ještě nemáme, ale snažíme se, aby co nejpozději, to je jasný!  Vypadá to na konec května. Ale je to hrozně náročný. 

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 23. března 2023 14:05

To jsem z toho jelen. Nijak jsme nešetřili, a z vyúčtování mi budou vracet slušnou sumičku... přičemž loni jsem docela dost doplácela Se všechno zlevnilo nebo co? Může za to Fiala?

A i finančák se prohne, po x letech vydřidušství (ale tam si to zasloužím anžto jsem odepsala nějakou tu dobročinnost)

Offline continuity
Avatar
42700 příspěvků moje polička 23. března 2023 15:24

barbucha nezvyšovali ti zálohy?

Nám totiž 2x zálohy zvedali, a loni jsme měli uz tak dost velký přeplatek, zhruba na úrovni dvou plateb. Letos jsme lehce topili v souhrnu maximálně týden. Na vodu je byli úsporní vždy, tam nečekám velké zmeny. Tak uvidíme. 

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 24. března 2023 12:11

continuity 

Něco snad zvedali, ale skoro po korunách... a loni právě žádnej přeplatek nebyl, právě naopak! Tak nevim co se letos děje, ale nestěžuju si

Offline JankaM
Avatar
3079 příspěvků moje polička 24. března 2023 13:33

tzaziki a ukážeš prosím prosím?

Offline tzaziki
Avatar
1150 příspěvků moje polička 24. března 2023 13:53

JankaM Jen hladké černé áčko s možností přepásání a zelené bez rukávů,dva velké kanýry do midi délky sukně (u nás se tomu říká stan pro šest) Fotky mám jen ze zkoušení. Ofiko z netu ne.

Offline JankaM
Avatar
3079 příspěvků moje polička 24. března 2023 14:36

tzaziki děkuju, popis zní dobře.

Ptala jsem se pro inspiraci kam pro velikosti větší než 40 -42 a dostupné, ceny, ne zrovna zde oblíbené Cos. Furt tak nějak ze zvyku obhlížím ty newyorkery a spol, ale tam se už fakt nevejdu do ničeho

Offline tzaziki
Avatar
1150 příspěvků moje polička 24. března 2023 15:01

Jasně, rozumím. Jsou z JaneBonde Special na Vinohradech. Mají slušný výběr, hodně barev. Ne vždy souzním s materiály, ale dá se vybrat. Ceny taky dobré, vychytala jsem akci kus ua 500,-