Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 24. dubna 2023 13:40

dzizisketa my jsme spolu 16 let a 13 od svatby. Vic neuveritelny mi prijde, ze dceri bude 12. Pripadam si mlada, na tak velke dite. Vzdyt mne bylo nedavno 12! 

Online Sweet Potato
Avatar
40122 příspěvků moje polička 24. dubna 2023 13:44

Tak Betty To bude brzy krásné výročí.

My budeme slavit čtvrtstoletí. To prostě neni možný.

Offline Vari
Avatar
2207 příspěvků moje polička 24. dubna 2023 13:45

continuity To sice jo, ale pulka baraku mi ted patri tak jako tak a rozhodnuti soudu bych potrebovala stejne bez zavislosti na tom, jestli si tu jeho pulku rozdeli jen deti nebo my tri.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. dubna 2023 13:46

711990 šaty jsou krásný! Ono je to praktičtější nejen kvůli tomu důchodu, všechny ty věci by se zařizovali jednodušeji, s dětmi na to člověk fakt kouká jinak. A SJM

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. dubna 2023 13:48

dzizisketa my jsme spolu 16 let, pokaždé to musím spočítat, hrozný Manželé jsme 7 let, už plánuju, že na desetileté výročí budou miminu skoro tři, půjde k babičce a my někam vyrazíme

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 24. dubna 2023 13:50

Sweet Potato tyjo, my meli 25 let predloni, ale je to už nás obou druhé maželství! Strašný

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 24. dubna 2023 13:50

Vari no hele ty k ty svatbe tady primejes uplne vsechny! 

Offline Vari
Avatar
2207 příspěvků moje polička 24. dubna 2023 13:51

Evaeva No my si na nase tusim 13 vyroci, ktery mame v rijnu, oba vzpomneli az nekdy v pulce listopadu :-D.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. dubna 2023 13:52

Vari my tohle od kdy spolu chodíme tenkrát stanovovali ex post asi po roce Ale po svatbě jsme se dohodli, že na to původní už kašlem 

Offline DruI
Avatar
5556 příspěvků moje polička 24. dubna 2023 13:54

Evaeva My se vzali na výročí naší první schůzky, abychom si to zjednodušili :o)

Offline Vari
Avatar
2207 příspěvků moje polička 24. dubna 2023 13:54

711990 No jeste bych mohla vytahnout historku, ze kdyz se rozvadeli moji bezdetni kamaradi, pro jistotu oba sepsali zavet, aby ani nahodou nededil ten druhej :-D. Njn, profesionalni deformace, clovek si z prace pamatuje jen ty hnusny pripady .

Saty mas krasny a budes urcite jedna z tech, co nic takovy resit nikdy nebudou :-).

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 24. dubna 2023 13:55

711990 krásné šaty! A Toníkovi kytku pořiď, ať nemusí krást cizí jako ten náš lupínek,  ta na obrázku byla moje  :)

Vari my jsme si na tu stříbrnou svatbu vzpomněli taky asi až po dvou měsících, my na ty oslavy vůbec nejsme. To naši si teda připomínali každé výročí a při těch významných obnovovali slib v kostele. Byli spolu 67 let.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. dubna 2023 13:57

Kokoska to je hezké s tím slibem

Online Sweet Potato
Avatar
40122 příspěvků moje polička 24. dubna 2023 13:57

Vari Já jsem zvládla zapomenout asi na všechna ta výročí, co jsme měli.

Jen 20.jsem tak nějak přilepila k mužovým kulatinám.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 24. dubna 2023 14:00

Vari My jsme spolu tak dlouho, ze uz ani nevime odkdy vlastne, nekdy v cervenci...V lete mi bude 35 a budeme spolu 19let, od svatby 6 let. 

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 24. dubna 2023 14:02

Vari to je teda bozi, jako tvoje praxe moc tem svatbam nepreje teda!

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 24. dubna 2023 14:19

711990 Gratuluji k rozhodnutí a na malého družbu se vážně těším jak to pojme.

Offline GChK
Avatar
299 příspěvků moje polička 24. dubna 2023 14:24

My měli výročí 27.6, tak jsme se vzali 27.8 - taky 27 a po osmi letech. Stejně to máme pro jistotu na snubácích (který nakonec nosíme oba a poctivě).

Offline barbucha blogger
Avatar
35621 příspěvků moje polička 24. dubna 2023 14:29
Reakce na Tak Betty:

Náš kamarád už víc jak dvacet let nežije se svou manželkou,  ale rozvádět se nebude. Nenechá přece důchod státu. Jeho ženu ani neznám,

​To zas moje kamarádka léta letoucí dychtila se vdát, ale "nemohla" páč by přišla o socpříspěvky jako samoživitelka. Svatbu měla tudíž až nedávno, kdy před ten oltář oba snoubenci (takto již prarodiče) sotva dolezli... protože vdovskej důchod. 

No já nevim, nemůžu říct že by mi takovýhle uvažování bylo nějak sympatický

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. dubna 2023 14:32

barbucha když žiješ s partnerem, nejseš samoživitelka. Takže normální podvod