Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 24. dubna 2023 10:10

Kan Ja treba zvala punkove. Oznameni jsme si vytiskli sami. Zvali jsme nekoho osobne s tou pozvankou (starsi generaci), zbytek osobne treba v praci a dalsi jen treba smskou, po socialnich sitich. Ja treba neznam adresu skoro nikoho z kamaradu...Meli jsme obrad a jinde velkou grilovacku. A zadnou hostinu, proste vsechno spolecne jako velka party pro kamarady. Prosblen byl jen v tom, ze jsme nevedeli, jestli prijde dvacet lidi nebo sto  No prislo urcite pres sto. Super to bylo. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. dubna 2023 10:18

GChK my měli času hodně, ale zabývat jsme se tím taky extra nechtěli. Šaty jsem měla z půjčovny, vybraly jsme za jedno odpoledne, nezařizovali jsme žádné dárečky pro hosty, ladění do barvy, zábavu, nic jsem nepekla, nedělala jsem výzdobu,... Vlastně bylo potřeba vybrat akorát místo obřadu a restauraci.

Offline Garfie
Avatar
28429 příspěvků moje polička 24. dubna 2023 10:18

My pozvánky neměli, koneckonců od žádosti o ruku po svatbu uběhl přesně týden, byli jsme rádi, že jsme všem stihli zavolat.  Ale byly to vtipný telefonáty, ráda na to vzpomínám....

Radost mi udělal durian v obchodě, zlevněný na polovinu! Právě dojídám zbytek.

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 24. dubna 2023 10:21

Garfie my jsme se inspirovali u tebe, sice mame od rozhodnuti k realizaci 8 tejdnu, ale napsali jsme to polovine (ze 20) hostum pres messenger a zbytku jsme to teda rekli osobne:D rozhodli jsme se pred necelym mesicem ve stredu vecer a ve ctvrtek rano uz jsme meli domluveny misto, termin na matrice a ja i objednany saty a boty

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 24. dubna 2023 10:24

Garfie Evaeva Nahodou ty uvolnene svatby jsou kolikrat nejlepsi. Nejhorsi jsou svatby, kde neni moc jidla a ty s presnym harmonogramem, doladene do posledniho detailu. Chodim rada, skoda jen ze uz se skoro nikdo nebere. Nebo bere, ale druha svatba uz byva casto jen v kruhu rodinnem. 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 24. dubna 2023 10:24

711990 Gratuluju. Urcite to bude skvely!

Offline Garfie
Avatar
28429 příspěvků moje polička 24. dubna 2023 10:26

711990 Ale to je fakt nejlepší řešení, hlavně nemít čas na stres a plánování ptákovin!

Gratuluju moc!!! 

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 24. dubna 2023 10:28

Jos dik, doufam ze jo!:) rikame tomu "oslava" misto svatba a ukazalo se, ze po 12 letech a s temer 4letym ditetem uz vsichni pribuzny prestali mit pozadavky na to, jak by takova svatba mela vypadat, koho bychom meli pozvat a tak. Je to super:-) nikdo nerekl ani slovo a vsichni maj radost! 

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 24. dubna 2023 10:29

Garfie presne, i ty 2 mesice se mi zdaj moc, budouci novomanzel uz zacina vymejslet kraviny:D 

Offline Kokoska
Avatar
34646 příspěvků moje polička 24. dubna 2023 10:29

711990 ju, bude svatba a Tonda pujde za druzicku! 

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 24. dubna 2023 10:30

Kokoska uz ma i svatebni boty! Kdyz mi prisel balik s tema mejma, prohlasil, ze on ma taky - penovy modry birkenstock sandaly:D a taky si prej vezme indianskou celenku

Offline Kokoska
Avatar
34646 příspěvků moje polička 24. dubna 2023 10:31

711990 nacelnik musi byt ve slavnostnim, to da rozum! 

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 24. dubna 2023 10:41

Kokoska jsem zvedava, co nakonec zvoli! Muze si vzit co bude chtit, dresscode nebude zadnej, takze vam ho sem urcite pak vyfotim, pana druzicku:D jo a ptal se me, jestli jsem mu taky objednala kytku:D 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. dubna 2023 10:51

711990 gratuluju, bude to určitě moc fajn. 

Já měla vybraný červen už snad od osmnácti, přes to jediné nejel vlak. Ale ženich, natož rodina, žádné požadavky neměli. Mamka je akorát ráda, že nějaká svatba byla.

Offline Vari
Avatar
2208 příspěvků moje polička 24. dubna 2023 12:15

711990 Gratuluju!

Evaeva Ja mam deti, bracha ma taky skoro triletou holcicku, ale svatba zatim zadna. Ale bracha se konecne rozhoupal, ale to vim jen od mamy, jsem zvedava, kdy se mi o tom chlapec zmini, s jeho pristupem tipuju tak tejden pred svatbou :-D. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. dubna 2023 12:20

Vari my jsme s mužem takový konzervativní pártakže o tom bylo jasno dávno před dětmi. Mamka by na nás netlačila, ale vím, že je ráda.

Offline Mohučanka
Avatar
7352 příspěvků moje polička 24. dubna 2023 12:24

711990 jé, gratuluju. My to udělali podobně, asi 3 měsíce dopředu jsme se rozhodli a já měla taky všechno hned...Teda akorát kytku jsem neměla, protože na tu jsem si vzpomněla 2 dny před svatbou ale nakonec byla krásná...

Offline monis
Avatar
1608 příspěvků moje polička 24. dubna 2023 12:33

711990 jé, to je hezký, že do toho někdo praští i po tolika letechmy jsme spolu teda o dva roky míň, ale po těch dvou dětech jsme úplně marný a vidím to tak na důchod, abych alespoň dědila. Já nejsem schopná naplánovat ani oslavu prvních narozenin a dort musela objednat máma

Offline Vari
Avatar
2208 příspěvků moje polička 24. dubna 2023 12:52

monis My jsme spolu 15 let a rikam, ze si ho vezmu, az na tom zacne bejt zdravotne spatne, abych mela vdovskej duchod :-D.

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 24. dubna 2023 12:56

Kan My svatbu moc neresili, chteli jsme to mit rychle zarizene a jednoduche. Meli jsme odpoledni obrad a pak hned na miste party, zadne oddelovani hostu.

Hlavne jsem nikdy nemela rada to "melo by se", coz jsem poslouchala neustale dokola. Nejhorsi bylo "co na to reknou XY", ktere jsem ani neznala...

Na posledni svatbu nam prisla pozvanka emailem, za me taky ok.