Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 23. dubna 2023 13:24

marieu hele my meli tedka takovejhle covid. Zaclo to jalo strevni chripka se vsim vsudy, pokracovalo jako laryngitida a ja to jeste zavrsila zanetem stredniho ucha...proste 3 nemoci v jedny, uplne neuveritelny. Sambo to mel jen jako tu strevni, dite zas jen jako 7 dni horecek a rymu. Ze je to covid, sem se dozvedela jen proto, ze sem si proste ze zvyku udelala test. Bylo to sileny, tahlo se to skoro 3 tejdny a doted jsem vycerpana.

Offline marieu
Avatar
5152 příspěvků moje polička 23. dubna 2023 13:27

711990 zůstanu do středy doma s malou, test si určitě udělám než bych se vrátila do práce..

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 23. dubna 2023 13:30

marieu jo to jsem ani kvuli tomu nemyslela, spis jen ze tedka jsou ty nemoci fakt divoky a lituju te

Offline marieu
Avatar
5152 příspěvků moje polička 23. dubna 2023 13:38

711990 to jsem taky tak nemyslela- jen, že mě to napadlo taky...

Offline Myrtila
Avatar
5266 příspěvků moje polička 23. dubna 2023 14:05

711990 Kurnik, já mám střevní chřipku a chlap a dítě nějakou divnou rýmu, to mě nenapadlo, že by to mohl být i covid  

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 23. dubna 2023 14:08

Ja doufala, ze ta covidova hnusoba konecne potichu zmizi, a pry je zas nejaka nova a jeste nakazlivejsi verze, lidi pak maji cerveny oci

Offline Myrtila
Avatar
5266 příspěvků moje polička 23. dubna 2023 14:11

Kokoska Ne-e  právě červený oči má syn, přičítala jsem to té rýmě

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 23. dubna 2023 14:19

Myrtila no pro nas to byl prvni covid a ani vzdalene netusim, kde jsme k nemu prisli:( 

Offline Myrtila
Avatar
5266 příspěvků moje polička 23. dubna 2023 15:24

711990 Sebe jsem otestovala, nic, a dite ted spi, tak uvidime vecer.

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 23. dubna 2023 20:09

Myrtila ale tak to od rymy muze byt, zatim snad u nas ta nova varianta neni (Arcturus).

Offline Karja
Avatar
44438 příspěvků moje polička 23. dubna 2023 22:16

Velice mě potěšila pozvánka na svatbu od jedné milé kamarádky. Vůbec jsem netušila, že chystají svatbu a vlastně bych ani nečekala, že nás pozvou. Pozvánku mi doručil muž a několikrát jsem se ho zeptala, zda to není omyl, jestli to není jen oznámení:-D. Ten to po pátém dotazu ukončil tím, že jo, že si ho asi s někým spletla:-D:-D. Mám je moc ráda ale nemyslela jsem si, že je to takhle oboustrané, tak jsem byla naměkko....protože ona má kamarádů asi milion a zas tak veliké to není.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 24. dubna 2023 06:28

Karja U vás nechodí snoubenci osobně zvát? Jenom pošlou oznámení? 

Offline Malenge
Avatar
4834 příspěvků moje polička 24. dubna 2023 08:09

Karja to je hezké, užijte si svatbu!

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 24. dubna 2023 08:15

Kan my zvali osobně jen rodinu a nejbližší kamarády, ostatním to šlo poštou. 

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 24. dubna 2023 08:58

Radost mi udělal zubař. Šla jsem se synem na 8. 7:56 jsme vešli do čekárny a v 8:00 už jsme byli venku i s termínem na řijen. Alespoň jeden má v pohodě i osmičky. Manželova rodina má malou pusu a velké zuby a všichni mají nékde něco vytrhaného kvůli prostoru.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 24. dubna 2023 09:03

Lamicka Tak pokud je u toho kartička ,,pozvání k svatebnímu stolu" tak asi ok, ale někteří kamarádi/kolegové jsou zváni až na odpoledne třeba. Z praxe vím, že nevěsty si to ošéfují jestě osobním pozváním/telefonátem. 

Offline Karja
Avatar
44438 příspěvků moje polička 24. dubna 2023 09:31

Kan Jo snoubenci to dali osobně memu partnerovi. Jinak oni pocházejí daleko od sebe, já taky bydlím jinde, to by se najezdili. No tak to mě nenapadlo, že bych to ještě měla dávat osobně, tak to se v životě fakt nevdam asi:-D:-D

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. dubna 2023 09:46

Karja my taky osobně zvali jen blízkou rodinu a to ještě žádné oficiality jako koláčky nebo tak. Věděli, že se budeme brát, tak se přirozeně zajímali, takže datum a místo věděli z rozhovoru. Oznámení a pozvánku dostali později, kamarádi na odpoledne dostali oznámení a pozvánku na odpolední akci Kan 

Offline GChK
Avatar
299 příspěvků moje polička 24. dubna 2023 10:05

Karja My jsme od "tak se vezmeme" k obřadu měli dohromady 6 týdnů. A to nás netlačil čas, jen jsme se tím nechtěli zabývat dlouho.

Podotýkám, že jsme to zvládli včetně pozvánek, vlastnoručně šitých šatů a přípravy na pobyt v zahraničí. Teď zpětně to moc nechápu a moc si toho z toho léta nepamatuju