711990 Moc ti přeju, ať se ten den vydaří a Tonda bude super družička.
A jinak teda souhlasím. Momentálně mám kamarádku, která žila s jedním mužem 35 let, mají ještě všechny tři děti ve škole a on se rozhodl, že se rozejdou. Když mi vykládá, kolik problémů je s tím, že nejsou vzití, o čem všem si myslela, že nebude problém a že lituje, že to byla ona, kdo se nechtěl vdávat, tak mi vstávají vlasy hrůzou. To by si člověk řekl, že toho druhého zdá a ten jejich vztah, po tolika letech, vypadal pořád jako idylka a není problém, na všem se domluvíme. Pak chlapovi přecvakne a vše je jinak.

