Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Aranel
Avatar
6545 příspěvků moje polička 28. dubna 2023 10:52

crazydaisy

Zina To mi vlastně nevadí, já už ty věci nepotřebuju a recyklace je za mě OK řešení. (Lepší než spalovna)

Offline GChK
Avatar
299 příspěvků moje polička 28. dubna 2023 11:05
Reakce na Zina:

crazydaisy Mně tohle vždycky taky spolehlivě udělá radost, hlavně u těch věcí, který už podobný třídění párkrát přežily. Poslední roky mi to usnadňovaly ty kontejnery na použitý oblečení a hračky, ale nedávno mi to někdo trochu zkomplikoval informací, že prý do oběhu se z toho vrací úplné minimum a většina se zrecykluje.

​Já kvůli téhle informaci ty pěkné věci vozím do Šatníku Nory F. a ty špatné bez milosti vyhazuju. 

Offline Liesel
Avatar
1659 příspěvků moje polička 28. dubna 2023 11:06

Dcera dnes udělala řidičák

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. dubna 2023 11:15

GChK ty špatné můžeš dát do toho kontejneru a oni z toho udělají hadry nebo nějaké výplně či co.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 28. dubna 2023 15:44

GChK Ten Šatník mi nevyhovuje, při cestě do Prahy jsem tam chtěla udat něco hodnotnějšího, co už nepotřebuji a paní si mě chtěla fotit. No tak jsem s díky odmítla u nás do Reu-se skladu zavezu věci a čau.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. dubna 2023 16:00

Kan to asi není povinné, ne? To focení.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 28. dubna 2023 16:40

Evaeva Není, ale že to v dnešní době někoho napadne.Ale aspoň se zeptali

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. dubna 2023 16:52

Kan dávají to na fb jako propagaci a poděkování 

Offline Lilly_Ku
Avatar
4507 příspěvků moje polička 28. dubna 2023 17:03

Kan a je to problem, ze se slusne zeptali a spokojili se s odmitnutim nebo probihal nejaky natlak? 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 28. dubna 2023 17:39

Lilly_Ku Problém nikoliv, spíše překvapení, nikdy jsem.se s  tím při daru  nesetkala a ano, je mi to nepříjemné.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4507 příspěvků moje polička 28. dubna 2023 18:29

Kan jakoze ti bylo neprijemne uz to, ze se jenom zeptali?

Offline letolet
Avatar
742 příspěvků moje polička 28. dubna 2023 18:31

...že se dcera dostala na školu, kterou si vybrala a preferovala. Uf.

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 28. dubna 2023 18:47

letolet tak to je radost nejvetsi, super

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 28. dubna 2023 19:09

Sweet Potato Díky. Jenom to počasí!

Offline Karja
Avatar
44428 příspěvků moje polička 28. dubna 2023 19:16

Liesel To budou akce teď! (tvoje):-D:-D. moje děti si pořád plánují, jak budou řídit, jezdit za kamarádama a někam mě odvezou a já si tam budu moct dát nějaký alkohol a pak pro mamku přijedou:-D

Offline Archivářka
Avatar
příspěvků moje polička 29. dubna 2023 06:02

Ve vlákně o Ukrajině zmínila barbucha americkou armádu tady na západě Čech v roce 1945. Že se chovali jinak, než osvoboditelé ostatního Československa. Jo, ta disciplína byla jinačí, ale i tady rabovali, byly přestřelky v opilosti mezi Amíky navzájem nebo i s Čechy. I na nějaká znásilnění došlo. Ale celkově je tu fakt ta paměť jiná - radost, žvejkačky a jeepy.

Ale proč to vytahuju do radostnýho vlákna: konečně jsem se dostala k matrikám oddaných pro Plzeň z té doby a s Vyčítalem mohla nahlídnout jak  "místní krásky zpívaly sborem Škoda lásky". Jenom v Plzni se jich provdalo od června 1945 do cca února 1946 za Američana na 50. První čistě americké svatby byly už v květnu 1945 - vojáci a vojačky a zdravotní sestry, co přišli s Pattonem, se vzali v prvním kostele, co byl na ráně po konci války.

A 6.-8.5. jsou Slavnosti svobody. Takové jako v roce 1990 to už nebude nikdy, ale Convoy of liberty zase vyjede!

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 29. dubna 2023 08:59
Offline Liesel
Avatar
1659 příspěvků moje polička 29. dubna 2023 09:12

Karja to je na tom to nejlepsi, budeme mit taxika

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 29. dubna 2023 09:24

letolet Gratuluju!

Offline notna
Avatar
9363 příspěvků moje polička 29. dubna 2023 11:13

Archivářka Díky, to jsou zajímavé informace.