rasaNori No, jestli maluješ zítra dopoledne, tak hlasuju pro světle šedou :)
design a architektura
Tak když nejde sklo, a měli jste tam červenou - to jest proti vyslovený barvě nic nemáte... tak proč ne třeba nějaká olivová? Šedá se mi zdá hrozně fádní, a s tou béžovou (kamna) to bude takový nijaký
Ale už máte asi hotovo, co? ![]()
barbucha ale olivová, to je myšlenka
to by se mi asi líbilo, nějaká světlejší divno barva (já tyhle zeleno olivovo khaki šedo okrový - prostě barvy hnoje - můžu)

A jsou v ní třpytky, muze porazí ![]()
rasaNori Třpytky? A neměl by tím pádem být na stěně jednorožec?![]()
![]()
A jinak teda koukám, jak to jde mílovými kroky kupředu.
rasaNori třpytky nevidím, barva se mi líbí
rasaNori Pěkný to máš! A schválně jestli si jich všimne;-)
Karja vsiml![]()
rasaNori dobry to je
rasaNori Ha, ten verk nad dveřma do kuchybě, co mi to jen ..... Nastestí ho muž nechal v rodném bytě. ![]()
Nás kuchyň čeká asi na přesrok, tak nabírám inspiraci
brrr tyo, ja myslela ze to je nejaky nedodelek nad tema dverma, to je nejaky ozdobny predmet?
viktorka_od splavu Ne, na tom trénujou lezci. Různě se na tom přitahují za tři, dva nebo jeden prst. Záleží na fyzičce každého soudruha.
brrr ahaa, to vubec neznam:-))
viktorka_od splavuběžný člověk to nepotřebuje, já bych to teda namontovala z druhé strany ![]()
continuity já ne, je to taková pripominka![]()
rasaNori mně to přijde hezký, prostě někdo má v obýváku suvenýry z cest, někdo hračky a někdo tohle (znám to, ale nevím, jak se to jmenuje
). Je to místo k životu.
continuity kdyz tim zijou, tak to tam rozhodne patri rasaNori ![]()

Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

