design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline DruI
Avatar
5556 příspěvků moje polička 17. listopadu 2024 23:03

rasaNori No, jestli maluješ zítra dopoledne, tak hlasuju pro světle šedou :)

Offline barbucha blogger
Avatar
35633 příspěvků moje polička 18. listopadu 2024 09:23

rasaNori 

Tak když nejde sklo, a měli jste tam červenou - to jest proti vyslovený barvě nic nemáte... tak proč ne třeba nějaká olivová? Šedá se mi zdá hrozně fádní, a s tou béžovou (kamna) to bude takový nijaký Ale už máte asi hotovo, co?

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 18. listopadu 2024 10:44

barbucha ale olivová, to je myšlenka to by se mi asi líbilo, nějaká světlejší divno barva (já tyhle zeleno olivovo khaki šedo okrový - prostě barvy hnoje - můžu)

Offline rasaNori
Avatar
8823 příspěvků moje polička 18. listopadu 2024 14:13

Offline rasaNori
Avatar
8823 příspěvků moje polička 18. listopadu 2024 14:14

A jsou v ní třpytky, muze porazí

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 18. listopadu 2024 14:19

rasaNori Třpytky? A neměl by tím pádem být na stěně jednorožec?

A jinak teda koukám, jak to jde mílovými kroky kupředu.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. listopadu 2024 14:38

rasaNori třpytky nevidím, barva se mi líbí 

Offline barbucha blogger
Avatar
35633 příspěvků moje polička 18. listopadu 2024 14:39

moora 

Ale jdem s tím pozdě!

Offline Karja
Avatar
44451 příspěvků moje polička 18. listopadu 2024 14:57

rasaNori Pěkný to máš! A schválně jestli si jich všimne;-)

Offline rasaNori
Avatar
8823 příspěvků moje polička 18. listopadu 2024 15:56

Karja vsiml

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 18. listopadu 2024 16:14

rasaNori dobry to je

Online brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 18. listopadu 2024 17:29

rasaNori Ha, ten verk nad dveřma do kuchybě, co mi to jen ..... Nastestí ho muž nechal v rodném bytě.

Nás kuchyň čeká asi na přesrok, tak nabírám inspiraci

Online viktorka_od splavu
Avatar
49186 příspěvků moje polička 18. listopadu 2024 17:40

brrr tyo, ja myslela ze to je nejaky nedodelek nad tema dverma, to je nejaky ozdobny predmet?

Online brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 18. listopadu 2024 17:42

viktorka_od splavu Ne, na tom trénujou lezci. Různě se na tom přitahují za tři, dva nebo jeden prst. Záleží na fyzičce každého soudruha.

Online viktorka_od splavu
Avatar
49186 příspěvků moje polička 18. listopadu 2024 17:43

brrr ahaa, to vubec neznam:-))

Online continuity
Avatar
42704 příspěvků moje polička 18. listopadu 2024 17:46

viktorka_od splavuběžný člověk to nepotřebuje, já bych to teda namontovala z druhé strany

Offline rasaNori
Avatar
8823 příspěvků moje polička 18. listopadu 2024 21:10

continuity já ne, je to taková pripominka

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. listopadu 2024 21:45

rasaNori mně to přijde hezký, prostě někdo má v obýváku suvenýry z cest, někdo hračky a někdo tohle (znám to, ale nevím, jak se to jmenuje ). Je to místo k životu.

Online viktorka_od splavu
Avatar
49186 příspěvků moje polička 18. listopadu 2024 21:54

continuity kdyz tim zijou, tak to tam rozhodne patri rasaNori 

Offline rasaNori
Avatar
8823 příspěvků moje polička 18. listopadu 2024 22:22