design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Karja
Avatar
44451 příspěvků moje polička 18. listopadu 2024 22:51

rasaNori To je moc pěkný, mně přijde, že ten kinderbordel to pak zvýrazní a zdekoruje dost, že by cokoliv barevného za tou stěnou už bylo zbytečně moc. 

Offline rasaNori
Avatar
8823 příspěvků moje polička 20. listopadu 2024 13:11

Já se divím, že si pánové z technistone vydělají na slanou vodu

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 20. listopadu 2024 13:30

rasaNori Já už tady ty mužské pracovní skupiny ani nekomentuju. U nás v ulici dělalo 5 chlapů chodník, tedy jen pokládali zámkovou. Fyzicky byl na kolenou a makal jeden, max dva, zbytek se různě opíral o lopatu, hrál si s mobilem, nebo kouřil. 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 20. listopadu 2024 13:58

Kan no přesně - na chalupě připojovali vodu k vrtu čtyři chlapi jako hora. Jeden a půl chlapa pracovalo, ostatní očumovali, kouřili, četli na telefonu. Kdybychom jim neřekli a neukázali, tak nám ten vykopanej materiál jen tak nechaj válet na dvorku...

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 20. listopadu 2024 14:18

andulka01 A to bude nějakej nešvar doby asi. Nám v létě měnili těsnění v oknech, na 5 oken přijeli dva, což je ok, ale jeden byl v okně a montoval a druhý postával tak různě, občas něco řekl, ale ten v tom okně byl naprosto soběstačný, bych řekla, že se rozdělí a každej půjde na jedno okno a za hodinu není co řešit, tak ne. To je moje prokletí, furt vidím ty zbytečný prostoje lidí a mě to tááák nebaví, je pořád dokola nutit ať makaj, mám to i v práci. 

Offline rasaNori
Avatar
8823 příspěvků moje polička 20. listopadu 2024 19:26

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 20. listopadu 2024 19:30

rasaNorityjo je bozi, moc se vam povedla!

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 20. listopadu 2024 19:36

rasaNori parada!

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 20. listopadu 2024 19:46

rasaNori ale to je krásne, to sa vám podarilo

Offline RoSa
Avatar
10094 příspěvků moje polička 20. listopadu 2024 19:48

rasaNori

na kolik cca kuchyň v takovýhle velikosti vyjde? už dlouho jsem nedělala kuchyň

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 20. listopadu 2024 20:15

rasaNori Krasny to mate! 

Offline rasaNori
Avatar
8823 příspěvků moje polička 20. listopadu 2024 20:19

RoSa 150 kuchyn, cca 100 deska včetně stěny, 50 spotřebiče vyjma lednice.

Edit: ale v Siku cca 600:D

Online viktorka_od splavu
Avatar
49186 příspěvků moje polička 20. listopadu 2024 20:24

rasaNori teda kuchyn paradni a cena taky super

Online Pinot Noir
Avatar
29765 příspěvků moje polička 20. listopadu 2024 20:43

rasaNori moc povedené, tam se vám bude krásně žít.

Offline RoSa
Avatar
10094 příspěvků moje polička 20. listopadu 2024 20:54

rasaNori krásná cena! skoro jak před 20 lety

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 20. listopadu 2024 21:04

rasaNori moc pěkný, fakt! Byla jsem zvědavá na tu desku, na návrhu byla taková strakatá, ale v reálu je jemná a moc se hodí, i s tím řešením toho boku. Ač na těch průběžnejch fotkách to na mě působilo mod dřevěné, teď mám pocit, že to v celkovým kontextu ty rekonstrukce sedíTam pod ostrůvek ještě přijdou stoličky? 

Jinak cena teda skvělá, mě to teda nevyšlo o moc míň a to nemám kamennou desku a obklad už jsem měla

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. listopadu 2024 21:12

rasaNori vypadá to moc pěkně. A ta deska, to je sen!

Offline rasaNori
Avatar
8823 příspěvků moje polička 20. listopadu 2024 21:41

Lama_z_Lana no jako jo, pry mela byt vice seda, jsem rada ze to nevyslo a mam tu svetlou:D a ano, libi se mi ton merano, ale ty neprojdou pres muze kvuli cene si myslim. Za kuchyn cena dobra, ale celkove jsme v reko skoro za milion...

Offline barbucha blogger
Avatar
35633 příspěvků moje polička 20. listopadu 2024 21:43

rasaNori

Paráda, máte prakticky hotovo

Z čeho je ta deska? Na fotkách to nepoznám...

A může mi někdo vysvětlit, proč se dřez dává zásadně a vždycky pod okno (jsou-li na to podmínky)?! Vidím to všude... Jako že při mytí nádobí můžu zevlovat do okolí? 

Online continuity
Avatar
42703 příspěvků moje polička 20. listopadu 2024 21:43

rasaNorikrásné