design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 09. listopadu 2024 10:25

RoSa jsou různý kočky. Naši mají druhou, nábytek neškrábala ani jedna. To samé ségry kočky.

Online Potrefenáhusa
Avatar
38682 příspěvků moje polička 09. listopadu 2024 10:30
Reakce na RoSa:

andulka01 to se fakt nedá, tu kočku okřiknout-odstrčit-cokoliv...?

​dá....ale většinou to k ničemu není...nebo kuchaj do poslední chvile, dokud nedobehnes, kočka fakt není pes 

ty struktury je lákaj hodně 

Online Potrefenáhusa
Avatar
38682 příspěvků moje polička 09. listopadu 2024 10:31

Evaeva naše kuchaj jen tu sedacku, jiný věci ne, má prave takovej hrubší potah 

a mimicici by ještě moc rada sedačky v autě, ale tam je snadný ji chytit za fligr a vyhodit ven 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 09. listopadu 2024 10:35

Potrefenáhusa tak leda, že nemají nábytek těch správných struktur

Online Pinot Noir
Avatar
29766 příspěvků moje polička 09. listopadu 2024 10:50

Evaeva ani pořádnej nábytek jim nepořídí!

Offline barbucha blogger
Avatar
35633 příspěvků moje polička 09. listopadu 2024 11:21
Reakce na RoSa:

andulka01 to se fakt nedá, tu kočku okřiknout-odstrčit-cokoliv...?

​Určitě. A pak máš za odměnu nachcáno v botách a v tý pikosekundě jak vypadneš, jde drásat znova. Vyzkoušeno za vás, zaplaťpámbu jen na návštěvě u Sagy (naštěstí nikoliv na vlastní botky).

Online Karja
Avatar
44453 příspěvků moje polička 09. listopadu 2024 17:57
Reakce na RoSa:

andulka01 to se fakt nedá, tu kočku okřiknout-odstrčit-cokoliv...?

​To jsem si taky myslela, než k nám přišla tahle kočka...čert vem gauč, ale linka?!?!

andulka01 No vidíš, ten samet jsem úplně poignorovala, že má tak dobrý recenze a hele ten fakt je odolnější i vůči takovýmu tomu, když se fakt zapře a škrábe jak strom? My máme takovou látkovou starou, nic moc, ale jako normálně držela a ona ji odrbala na rozích asi během 10 dni!

Offline RoSa
Avatar
10095 příspěvků moje polička 09. listopadu 2024 18:06

Karja tak to by nebylo nic pro mě, ta by šla! ale teda nechci se rouhat, třeba si pořídim štěně a sežere mi koženou sedačku, samet nesamet...

Offline eless
Avatar
2039 příspěvků moje polička 09. listopadu 2024 20:25
Reakce na Karja:

​To jsem si taky myslela, než k nám přišla tahle kočka...čert vem gauč, ale linka?!?!

skus tam rozlozit alobal

Online Karja
Avatar
44453 příspěvků moje polička 09. listopadu 2024 20:36

eless Coooo, to je vtip nebo to tam fakt mám na čas dát?

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 09. listopadu 2024 23:13

Offline eless
Avatar
2039 příspěvků moje polička 09. listopadu 2024 23:18

Karja koluju videa ze mackam sa to nepaci a na tie povrchy potom nechodia. vacsinou je to tak ze tam sice vyskocia ale akoby sa odrazia a uz tam viac nejdu. len teda netusim ako dlho a ci vobec sa da naucit aby tam macka nechodila ani v buducnosti

Online Karja
Avatar
44453 příspěvků moje polička 09. listopadu 2024 23:39

eless Ja to zkusím a dám vědět:D.

rasaNori Jojo, já kolikrát jdu do koše a vyjede mi kočka...to se jí bude líbit! 

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 10. listopadu 2024 08:18

Po 6 letech máme dodelanou podestu a schody do patra

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 10. listopadu 2024 09:42

rasaNori ta podlaha krásná! Až doděláte tuhle část, kolik toho ještě bude před vámi?

Offline Tabea
Avatar
8032 příspěvků moje polička 10. listopadu 2024 10:09

rasaNori vy, když se rozjedete, jste jak buldozer. V opačným smyslu teda.

Offline Samantha
Avatar
3293 příspěvků moje polička 10. listopadu 2024 11:02

rasaNori mně by stačila taková podlaha...

já bych na ní i spala, seděla nebo se jen tak válela

asi to tu proběhlo, ale prosím tě, co je to zač? 

Offline RoSa
Avatar
10095 příspěvků moje polička 10. listopadu 2024 11:08

rasaNori krásný to budete mít! a jestli jsi tu podlahu pokládala sama, tak jsi moc šikovná!

Offline DruI
Avatar
5556 příspěvků moje polička 10. listopadu 2024 11:11

rasaNori No pěkné to máte

Online Kokoska
Avatar
34648 příspěvků moje polička 10. listopadu 2024 11:50

Karja my mame na drevenych parketach nejaky zatezovy lak a po 16 letech jsou celkem v poradku. Jedna rejha vznikla bohuzel uz pri stehovani, v jednom miste u sedacky jsou asi 2 doliky neznameho puvodu (podeziram psi drapy z doby,  kdyz uz pejsek nebyl tak pruzny a skocil ze sedacky jak zok). A docela nedavno Adela v nestrezene chvili dovlekla do obyvaku odrazedlo a flakla s nim na podlahu. Trefila se asi zrovna nejakym sroubem, tam se to trochu odstiplo. Ale jinak si tam deti hrajou se vsim moznym, courame na zahradu, obcas projdem i v botach, a drzi. Ten lak neni nic leskleho neprirozeneho, casem to trochu ztmavlo do medova, parkety jsou dubove.