design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 10. listopadu 2024 12:31

Evaeva no v pondělí budou zaměřovat desku, takže ráno letím pro baterii, nemáme zásuvky nikde, podlaha je položena jen ke kamnum, protoze na jejich zvednutí je potřeba 6 lidi, muž se cuka kvůli gauče, nechce kupovat nový že máme kocky musíme překartacovat  stůl, domalovat roh za kamny, no fuj takové drbky, ale na dlouho

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 10. listopadu 2024 12:32

rasaNori jo, to je jasný. Já myslela zbytek baráku. Něco už jste dělali, tak mně zajímalo jaký kus ještě čeká takováhle větší rekonstrukce 

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 10. listopadu 2024 12:34

Samantha my si tam chodíme všichni sedat jak do kina:D Ablux Saray dub, 22×220.

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 10. listopadu 2024 12:34

Evaeva strecha:D ale doufám že za dlouho.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 10. listopadu 2024 12:57

rasaNori tak to je máte vlastně skoro hotovo (tu střechu jako nevidím, když je to za dlouho )

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 17. listopadu 2024 21:37

Náš taneční sál je téměř hotov:D

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 17. listopadu 2024 21:39

Nicméně potřebuju poradit, co za barvu za kamna. Bílou nechceme, ale nějaká by tam být měla...

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 17. listopadu 2024 21:49

rasaNori Krásný. A jaký jsou ty kamna? 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 17. listopadu 2024 21:51

rasaNori Jo už ke vidím. Co šedou? Jak máte dlažbu, možná světlejší o chlup?

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 17. listopadu 2024 21:53

rasaNori zrovna jsem chtěla napsat, to, co Kan nějakou šedou k té dlažbě. Eventuálně přímo tu dlažbu 

Offline RoSa
Avatar
10095 příspěvků moje polička 17. listopadu 2024 21:59

rasaNori a co mléčný sklo? já ho mám nad linkou i za kamnama a dobře to s bílou výmalbou splyne...

nebo ty bys tam chtěla dát takovou tu latexovou omyvatelnou barvu, co bejvala ve školách na schodišti? to ne, že ne?

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 17. listopadu 2024 22:00

Evaeva Kan mám zalusk na stříbrnou, ale uvazuju jestli ho to nepolozi:D původně tam byla fakt tmavá červená, ustoupil že červená teda ne ale nevím, jestli by stříbrná nebyla moc

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 17. listopadu 2024 22:01

RoSa ne, to ne, jen bílá je blbost, kvůli prachu a špíně.

Offline RoSa
Avatar
10095 příspěvků moje polička 17. listopadu 2024 22:02

rasaNori sklo se meje dobře tady bych ho dala do toho rohu od podlahy ke stropu

Offline DruI
Avatar
5556 příspěvků moje polička 17. listopadu 2024 22:09

rasaNori Ale teda, pokud by to pro vás byla varianta, tak sklo na celou výšku by se mi taky líbilo. Klidně nějakou matnou šedou. Kamarád takhle nechal rodičům za krbová kamna udělat sklo s nějakým černým ornamentem na šedém pozadí a taky to vypadalo dobře.

Offline continuity
Avatar
42706 příspěvků moje polička 17. listopadu 2024 22:17

RoSa rasaNori dnes jsou omyvatelné barvy, které se nelesknou. Nepoznáš to od běžné výmalby. 

Offline Tak Betty
Avatar
6089 příspěvků moje polička 17. listopadu 2024 22:20

rasaNori taky bych dala stejnou dlažbu, jak psala Evaeva 

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 17. listopadu 2024 22:28

Tak jinak, musí to být barva. Kamna musí zítra odpoledne zpět na své misto:D dlazba určitě ne, sklo by se mi líbilo ale neprojde...

Online Karja
Avatar
44453 příspěvků moje polička 17. listopadu 2024 22:30

rasaNori Byla bych pro šedou jako ta dlažba, myslím, zeta stříbrná se nehodí ke dřevu. Ale, ale moji kamarádi mají za kamnama nějakou oblozku a to vypadá dobře, zvlášť když je ten prostor velký, ono ho to pěkně tak zútulnit rozdělí. (Ale tam je hezčí nez šedou volit spíš nějakou hnědočervenou). No to pak kdybyste se nudili;-)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 17. listopadu 2024 22:43

rasaNori tak světle šedou