barbucha já mám taky nad dřezem okno, sice Velux, ale tak aspoň čumim na mraky, koruny stromů a na kopec, zahrady a baráky na něm... je to fajn, určitě! a u dřezu strávíš hodně času...
design a architektura
Karja mně to taky přijde pěkný (u mě teda jen teoreticky). Jasně, že z toho okna nekoukáš, ale prostě vyhlídneš, zvedneš oči... I jsme se učili, že ten kontakt s venkem je hrozně důležitý, že je to velký problém podkrovních bytů, kde jsou jen střešní okna a člověk nevidí "na zem". Působí to nějak špatně na psychiku. barbucha
barbucha stul mame, velky dubovy, zidle nemame a jen tak mit nebudeme:D Máme desnou smes, a nez se dohodneme na zidlich, to zas bude...
No ale směs různejch židlí může bejt moc hezká, to vídám (zejména v těch skandinávskejch kvartýrech) taky často... nakonec já pořídila ke dvěma stařičkejm thonetkám ještě další fungl nový a taky nejsou stejný, nový jsou menší a tmavší, v tý minikuchyni zas nemůžu mít nějaký velký výstřelky - ale v těch velkejch ty úplně odlišný vypadaj fakt moc dobře. Je to takový živý nebo jak to říct...
barbucha nase jsou tak na smetak, tudy cesta nepovede:D
barbucha hlavně ten umělej kámen je levnější než pravej, to bych řekla je hlavní jeho výhoda
já mám žulu a v životě se mi tam nic nezažralo, ani červená řepa! a 3cm šutr nepraskne... deska je teda opracovaná, leštěná... to zpracování taky hodně naskáče finančně u pravýho kamene, u toho umělýho to rozemelou, smíchaj s nějakym lepidlem a nalejou do nějaký formy předpokládám... teplota 160° asi nebude vhodná na odstavení rozpálenýho litinovýho hrnce, bych se bála asi...
Právě mi nějak nešlo na rozum, jak se do šutru může něco vpít... do leštěnýho už vůbec. Na ty hrnce jsem si pořídila takový ty mřížky, pro jistotu - ten rozpálenej kastrol neprospěje asi vůbec žádný desce, bych řekla.
a u dřezu strávíš hodně času...
No to určitě
vopláchnu pár rajčat, natočím si vodu do konvice a víc mi může bejt celej dřez ukradenej. Co bych v něm eště dělala, máčela si nohy? ![]()
barbucha nase jsou tak na smetak, tudy cesta nepovede:D
Škoda. Co lavice třeba? Na jedný straně...
rasaNori ty Merano by Ti tam šly, jak mají takový ostrý tvar, oblý by mi tam neseděly (často vídám u těch židlí, kde je vidět těma Merano inspirace). A náhodou, židlovej mix je teď velmi trendy ![]()
Ale věřím té náročnosti, když jsem ty rozpočty loni viděla u našich, tak sem propadla zoufalství, že nemám šanci se do svýho vlézt.
Já už si židle vybrala, ale jsou v pořadníku za lustrem (ten už jsem taky vybrala) a kávovarem ( ten teda ještě ne, ale začíná to být akutní) ![]()
A teda čumět při vaření jinam, něž do obkladu, shledávám teda taky jako velmi příjemný. Když vařej dva, tak každej stojí z jedný strany ostrůvku a ani si nepřekážíme.
rasaNori Já myslela, ze shanis jen barovky, tak to jsem zvědavá na co přijdete. Mně přijde, že tech pěkných židli je spousta, jen ta cena není žádná sranda Takže máme provizorní (asi navzdy IKEA):D.
Lama_z_LanaJá mám všechno v takovým pořadníku, až si říkám, že to asi teda nepotřebuju. Teď jsem říkala segře, jestli místo těch věcí do baráku není lepší to rozfrcat na Zalando Lounge a pro mě normálně je:D. Ty věci doma mi vůbec neposkytují žádný uspokojení:D Zato takový pěkný boty, nebo sedící šaty, to je pohlazení po duši:D
Karja no já to mám přesně naopak
já to nemám kam nosit prostě. Do práce škoda, tam přes to hodím bílou košili a poslední dobou se v mi mimo kalhot a trička ve všem blbě pracuje. Na výuku musím chodit v bílým, takže leda na přednášky a na zkoušky. A na to mám hadrů dost, stejně jako na večírky a tak. Potřebuju to naopak dost vytřídit, to přijde s novou skříní doufám ![]()
No tak to ti závidím:D:D
No to určitě
vopláchnu pár rajčat, natočím si vodu do konvice a víc mi může bejt celej dřez ukradenej. Co bych v něm eště dělala, máčela si nohy?
asi tak:-))
rasaNoriuživatelský mi to přijde úplně super. Okno závidím. Přirozené světlo je nejvic. A mít možnost vyhlédnout ven.
Jediné, co mi na fotce nestimuje, je dřevo linky a podlahy. Asi bych se dřevu na spodních skříňkach vyhla.
Mám okno vedle varné desky a čučím ven při vaření. U sporáku strávím mnohem víc času než u dřezu a na to míchání cibule není potřeba na rozdíl od mytí Riedlovek moc koukat. Každopádně okno v kuchyni je super kdekoliv, klidně nad dřezem.
Pinot Noir akorát u tý varný desky ho musíš víc mýt, ne?
Evaevakdyby bylo přímo nad, tak asi jo, ale je vedle a tam mi vůbec nepřipadá, že by vařením nějak víc trpělo. Ale tak znáš můj vztah k čistotě oken. ![]()
Pinot Noir no ale i k čistotě obecně
Takže věřím, že je to dobrý
Evaeva ony tu explodující rajskou zachytí spíš kytky na tom okně. A na nich se to ztratí. ![]()
![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

