DruI Je fakt, že moje máma ho taky má, má ho celej zastavěnej kytkama. Odjakziva:D.
Taky záleží, jaké je tam světlo, my máme koupelnu jihovýhod, ale myslím, že je otázka času, kdy mě z ní holky vystipou do té druhé tmavé a to je fakt, že možná na stoleček i dojde:D:D

