Karjavyužívám hodně právě, mám tam letní/zimní peřinu, náhradní povlečení, ručníky...skříň chci fakt jen jednu velkou na oblečení, nechci si tu ložnici celou zastavět skříňema ![]()
Evaevadíky za postřehy k těm matracím ![]()
No budu to tady postupně obcházet a testovat. Nejdřív se půjdu namlsat do Polstrinu, abych pak zaplakala nad cenouvkou, ale jedná ta postel se mi tam líbí moc, moc, moc.
