design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Lilly_Ku
Avatar
4508 příspěvků moje polička 21. března 2025 07:35

Kokoska no muj cil v oblasti umyvani oken je zvladnout to jednou za rok, coz se taky ne zpöne vzdy povede :D

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 21. března 2025 07:40

Friga Ten zámek teda je pěknej, akorát mně vadí poloha, moc blízko Rusku. :D Můj sen je teda Island a muž spíš jih a moře, slunce, olivovníky. Zámek, jako budova se líbí nám oběma.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 21. března 2025 07:42

Lilly_Ku jednou za rok mi to přijde jako úspěch

Online continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 21. března 2025 07:50
Reakce na Karja:

Topení? Mně by spíš zajímalo, kdo vám tam bude vytírat. 

​To už máme vyřešené, včera muž domluvil se starší, že ji tam posle o pár dní dříve, aby stihla uklidit. 

Offline Kokoska
Avatar
34644 příspěvků moje polička 21. března 2025 08:05
Reakce na Lilly_Ku:

Kokoska no muj cil v oblasti umyvani oken je zvladnout to jednou za rok, coz se taky ne zpöne vzdy povede :D

Offline Karja
Avatar
44442 příspěvků moje polička 21. března 2025 08:24

continuitychudák, asi tam budete hodně jezdit sami s mužem...

Online continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 21. března 2025 08:28

Karjato zas znamená, že se tam tolik nenadělá. 

Offline Friga
Avatar
2081 příspěvků moje polička 21. března 2025 09:00

Kan o Rusku mi ani nemluv. To je az moc blizko a hranice moc dlouha. 

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 21. března 2025 12:18
Reakce na Friga:

brrr to je pravda, ze je uprostred mestecka, ale neni to nijak hrozne nahnacany. Lepsi nez tady v tomhle, ten je vylozene v zastavbe.  

​Já bych teda za blízkost městečka byla dost ráda. Asi hlavně v zimě... co tam v nějaký divočině?! Už předem mě jímá hrůza, že bude zeť trvat na tom, abych v létě pobyla v těch jeho lesích. Dávám tomu dva, maximálně tři dny

Offline Friga
Avatar
2081 příspěvků moje polička 21. března 2025 12:53

barbucha tak ono zalezi na tom, jaka ta okolni zastavba je. Jestli tam je treba obchod v dochozi vzdalenosti, nebo clovek musi tak jako tak na nakup autem. A pak taky jak moc je videt z okolnich domu do oken. A na (skoro) samote uprosted lesa se da bydlet i tady v Espoo, coz je na pocet obyvatel druhe nejvetsi mesto Finska, staci bydlet v severni casti mesta. 

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 21. března 2025 12:58

Friga 

Tak mně nikdo do oken nevidí ani na sídlišti... ale pro mě je prostě vzdálenost už i 10, 20 kiláků do nejbližší civilizace prostě smrt, no. To bych už spíš zvolila další barák před oknama, muset si vybrat

Každej jsme jinej

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 21. března 2025 12:58

barbucha To bych brala, divočinu. Čím jsem starší tak nesnáším přelidněno, hluky, ruchy a blbce. Já bych si to užívala, rozjímala, četla a věnovala se nějakému tvoření. 

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 21. března 2025 12:59

Kan 

Já bych se tam nanejvejš upila

Offline Karja
Avatar
44442 příspěvků moje polička 21. března 2025 13:11

barbucha A jaká je do toho lesa doprava? Mně se to  líbilo, ale nejlíp kdyby to bylo někde na vlaku, max tak hodku od města:D. Ale z fotky to vypadalo, že autem a ještě k chatě pěšky:D

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 21. března 2025 13:46

Karja mně by u víkend hausu stačil les, jezero a nějaký kopec. Ale jen na pár dní, týden.

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 21. března 2025 14:01

Karja 

Nevim přesně... do nejbližšího města (no, městečka, ale vlak tam je taky) je tak 20-30 kiláků, ze silnice eště tak půl kilometru, kilometr, dva? fakt nevim, skrz ten les. Pak si kup víkendhaus tvl, dyk si musel pořídit i novou kraksnu kvůli tomu (ani nevim co, pro mě to jsou čtyři kola, ale na veliký vobludě). Tak jako dojet se dá až na místo, akorát nesmíš přejet tu mýtinu nebo spadneš do řeky a vodnese tě proud No nevadí, já vobludu řídit nebudu. Potřebuju akorát funkční kamna a na ven lehátko

Offline Kokoska
Avatar
34644 příspěvků moje polička 21. března 2025 14:08

barbucha a ted si vem, ze tam s nim pojedes a on se nebude chtit vratit driv  nez za tyden, 10 dni, 14 dni... ze by ti v noci tajne ujel, to nemyslim, psalas, ze vychazite dobre

Online viktorka_od splavu
Avatar
49183 příspěvků moje polička 21. března 2025 14:11

barbucha tyyo, ja bych tam par mesicu klidne vydrzela

auto na nejaky ten nutny nakup ci vylet do civilizace nutne, ale nemuset cumakovat kazdy den v praci, miznu do pryc

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 21. března 2025 14:16

Kokoska 

To bych ho zabila! Tam když ho zakopu tak ho nikdo nenajde... nebo ho sežerou štiky v tý řece, no. Musim to nějak kulantně domluvit... dobrá zpráva je že zřítelnici tam nedostane - tak někdo s ní bejt doma musí

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 21. března 2025 14:21

viktorka_od splavu 

Pár měsíců! Toho jsem si užila s harantama až až: chalupa na polosamotě, nejbližší soused půl kiláku, Jednota dva, město pět Hrůza děs.