Prosím o rady a zkušenosti.
Čeká nás (za normálního chodu domácnosti) rekonstrukce toalety a koupelny, vynucená nezbytnou výměnou plynového kotle. Zastihlo nás to poněkud nepřipravené, bez nápadu a bez zkušeností, navíc v obrovském časovém stresu.
Ve stávající koupelně je vana, normální kohoutkové baterie, prostě funkčností takový standard z konce 20. století. Současnější koupelnové trendy znám pouze z hotelů, kde ovšem neposoudím jednoduchost úklidu.
Jediné, o čem jsem na sto procent přesvědčená, je výměna vany za sprchový kout walk in a požadavek na závěsnou skříňku pod umyvadlo (kvůli praktičtějšímu úklidu).
A teď nevím:
- líbí se mi "zlaté" či "bronzové" baterie a sprchy, ale nejsou jejich povrchy háklivější na údržbu?
- jaký typ sprchové baterie, mám chtít termostatickou?
- dobré/špatné zkušenosti s nějakou konkrétní značkou; docela se mi líbí jedna koupelnová skříňka v Ikea, ale dělají kvalitní koupelnový nábytek?
- co byste si už nikdy nedaly, nebo naopak znovu nechaly udělat v koupelně?

