Karja já jsem si právě naivně myslela, že čím delší ta odtoková mřížka, tím lepší... U dvou humanitně vzdělaných a naprosto nepraktických lidí bude problém cokoliv stavebního a technického pohlídat, ale naštěstí na to bude dozírat ještě někdo jiný.
Asi je to lepší, já jsem to myslela tak, že ta udržba je prostě jiná, než jsem si představovala a byla zvyklá z klasické sprchy.. Nevím, zda jsou i jiné technické možnosti, ale mně vadí, že musíš ten žlab odejmout, vymýt zespoda ten žlab houbičkou, vymýt to koryto, plus šáhnout do fakt nechutné věci a vyndat teda ty vlasy. Prostě uplně jiná práce než vyndat z kanálku vlasy a prolít to octem, to byl takový uklid mimochodem. A fakt to je u nás třeba dělat co dva měsíce, jinak vytejkáš ven:D:D A to to máme ten spád aspon správně udělaný, ale asi jsme moc vlasato chlupatý, plus nějaký ty moje připravky to tam můžou ucpat...Takže pozor na spád, ono je to asi pracné, tak to leckdo odflákne.


