design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline notna
Avatar
9371 příspěvků moje polička 14. května 2025 16:28

monis Individuální to určitě bude, ona hodně i udělá voda, jak je tvrdá, železitá apod. Metro mám v kuchyni taky, ale se šedou spárovkou, jsem chtěla to barevně propojit s nerez spotřebiči. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29756 příspěvků moje polička 14. května 2025 16:29

Ginevras tim wc to mam presne naopak, na takovych tech vyvysenych mam problem ze sebe neco vymackout (pardon:-)

​Přesně. Pořídili jsme dětem stupínky k WC a já už se jich nehodlám vzdát.

Offline notna
Avatar
9371 příspěvků moje polička 14. května 2025 16:31
Reakce na Pinot Noir:

​Přesně. Pořídili jsme dětem stupínky k WC a já už se jich nehodlám vzdát.

​Ano, taky máme v domáctnosti stále stupínek u wc

Offline notna
Avatar
9371 příspěvků moje polička 14. května 2025 16:49

SamanthaStaré nátěry opaluju horkovzdušnou pistolí. S chemií sama zkušenost nemám, ale máma jednou něco zkoušela a strašně se z toho osypala. Přitom to dělala venku v otevřených prostorách. Nátěr sice dolů šel, ale šíleně blbě. Stala se z něj "žvýkačka", lepilo to, mazalo se to. Jsem to dodělávala, když máma k tomu už nemohla. Od té doby jen tou pistolí. Ale kulaté nebo oblé plochy se s tím dělají špatně. Nebo na vyřezávané ornamenty to taky vhodné není.

Online DruI
Avatar
5556 příspěvků moje polička 14. května 2025 17:31

Pinot Noir Taky mě provozování dětí obohatilo tímhle způsobem ;o) Stupínek k WC je skvělá věc, až se ten plastový rozbije, tak k tomuhle účelu hodlám pořídit nějakou elegantní trvanlivou stoličku!

Offline Tak Betty
Avatar
6089 příspěvků moje polička 14. května 2025 17:41

mám, elegantní není , @Drul, ale bez ní se neobejdu.

Offline Pinot Noir
Avatar
29756 příspěvků moje polička 14. května 2025 17:58

Tak Betty no rozhodně je elegantnější než s krtečkem

Online DruI
Avatar
5556 příspěvků moje polička 14. května 2025 18:30

Tak Betty No, my máme růžovou s mickey mousem ;o)

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. května 2025 18:34

Tu stoličku jsem viděla prodávat dřevěnou 

Offline Miru
Avatar
16638 příspěvků moje polička 14. května 2025 18:44

ad stolička

...mám na toaletě dřevěný obal od vína - ideální.!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 14. května 2025 19:06

My v koupelně leskly metro (se "stříbrnou" spárovkou) mame, nejsou teda úplně hladký, ale tvrdá voda je o ten lesk připraví spolehlivě a rychle. Mne to teda nevadi 

Offline Karja
Avatar
44440 příspěvků moje polička 14. května 2025 20:16

notna to mi povídej my máme nějakou vodu, že mi nejde vyčistit WC, je tam obruba, plus jak tteče ta voda z toho zásobníku, tak tam je také stopa. Už nevím co zkusit, už jsem tam dávala i nějaký,,obklad,, z octu a kyseliny citronové ze se to nechalo den působit a nic. Jako hnula jsem s tím třeba z 1/5, a štve mě to, vypadá to tak jako nečisté. Kdyby měl někdo tip co s tím, sem s tím 

Online amalfi
Avatar
49 příspěvků moje polička 14. května 2025 20:53

Karja nam pomohlo jedině tot, taky máme tvrdou vodu a nic nepomáhalo :

https://www.dm.cz/denkmit-wc-tablety-p4066447791594.html?wt_mc=sea.google.ads_shopping.19636456744..&gad_source=1&gad_campaignid=19636458625&gbraid=0AAAAADCOR-TpNw7lWeUWG13-lj_ERAi3b&gclid=EAIaIQobChMIg6_fv9CjjQMVbMpEBx1qmhGOEAQYAiABEgKU2fD_BwE

Offline Karja
Avatar
44440 příspěvků moje polička 14. května 2025 23:54

amalfi Tak tohle jsem měla několikrát a vůbec to nepomohlo, tak nevím, čím to je.. dlouho jsem vinila děti, že prostě nesplachuji, jenže fakt je to dost i z té splachovací nádrže, takže plně vinny nejsou...Nebo je to třeba nejakej nekvalitní materiál...Těžko říct..

Offline Myrtila
Avatar
5266 příspěvků moje polička 15. května 2025 03:32

Karja A splachujete pitnou, nebo nějakou jinou vodou? My dešťovkou a třeba přes zimu je na té vodě vidět, že jsou v ní saze, tak dělá tmavý proužek, ale dá se to umýt. Z pitné je to zvláštní, to ji máte tak tvrdou?

Offline Peetra1
Avatar
284 příspěvků moje polička 15. května 2025 06:54

Karja já mám dobré zkušenosti s Fixinelou

Offline Karja
Avatar
44440 příspěvků moje polička 15. května 2025 07:48

Myrtila pitnou, ale jako všichni tady říkají, že je hodně tvrdá, ale přesně kolik má, to jsem nikdy neměřila.

Peetra1 Tak to jsem taky už zkoušela:-/...Fakt nevim co to je, možná je to i materiál toho WC, že to není tak kvalitní, nějak se to tam zažralo.....

Offline Samantha
Avatar
3293 příspěvků moje polička 15. května 2025 07:52

notna Já obrušuju smirkovým papírem na vrtačce. Už jsem takto zrenovovala TV stolek, jsem na něj pyšnější než na nějaký designový kousek .

Teď dělám postel, rozmontovanou , takže celkem pohoda. 

Ale na spoje a hrany to nejde použít a to jsem právě měla nějaký gelový odstraňovač nátěrů, kterým to šlo úplně přepychově. A tak jsem myslela, že si ho zase pořídím. Byl v takový plastový krabičce, malé balení (nespotřebuju litr) a byl bílý. Jenže - v krámě mi nedovolí nakouknout do krabice, takže musím tipovat a ten Lakostan a to teda naprostá prohra

Offline RoSa
Avatar
10094 příspěvků moje polička 15. května 2025 07:53

Karja hele v Kauflandu maj takový tabletky, co se házej na noc do mísy - docela to vyčistěj... nebo jsem kupovala v Makru tablety do pisoárů, ty jsou taky fajn

a neboj, díru do keramiky ti to nevyžere! i když: já mám cca dvacet let starej Laufen a druhej je od Villeroy Boch, furt jak nový, nevim, jaká je kvalita dneska... 

Offline chocholka
Avatar
119 příspěvků moje polička 15. května 2025 08:06

Karja Pulirapid zkus