notna tak to bylo spis lepidlo nez vodni kamen
Omlouvám se, nevím co myslíš, co bylo lepidlo. To na těch obkladačkách kolem vany, co nejde sundat?
Ten kámen se drží i na hladké zástěně si myslím. Dispozičně to máme přesně takhle. Tak buď závěs nebo ta zástěna jako je na obrázku i bez toho rámečku třeba. Žádné dveře a další složitosti vůbec nechci.

