Oni to tak prostě teď stavěj, že jo - je jedno jestli je to garsonka nebo velkej byt, to vybavení mají všichni stejný. Jsou to zkrátka rovnostáři ![]()
Jednak se tím ušetří místo (spíš psychologicky, když tam nemáš pevnou zástěnu a závěs prostě shrneš ke straně) a hlavně asi i finance řekla bych. Pak jim zbyde víc na standardní výbavu toho kvartýru, vždyť to dodávaj nejen s kuchyňskou linkou, ale i s pračkou a lednicí... to se mi líbí mnohem víc než blbá vanička pod sprchou ![]()



