design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline barbucha blogger
Avatar
35627 příspěvků moje polička 24. července 2025 22:10
Reakce na Aranel:

notna Já se přiznám, že jsem asi nikdy neviděla sedátko ve sprše!

​A já se přiznám, že mě nikdy ani nenapadlo si při sprchování sednout, ve vaně zásadně na stojáka... 

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 26. července 2025 23:04

notna my mame velkej sprchac asi tak jako vy planujete (na uhlopricku si i cela lehnu) a ja si pri sprchovani proste sedam na zem. Mame ho vyzdenej bez vanicky. 

Offline notna
Avatar
9366 příspěvků moje polička 26. července 2025 23:08

711990 Taky bych chtěla bez vaničky. Je to jen v moji hlavě, vůbec nevím proč, nějak mi přijde divný si sednout na zem ve sprše. Přitom na zemi normálně sedávám všude jinde.

Offline Tabea
Avatar
8028 příspěvků moje polička 27. července 2025 06:23

notna pri sprchování ted pokazdy koukám, jak by sel ten schůdek dát, abys seděla pod vodou. Kdyz ho dáš pod baterii, tak bud bude moc sirokej a bude překážet, nebo se ti tam bude kvuli baterii blbě sedět (si myslim). Nevim, kolik máte místa podél zdi vedle baterie, ale tam by to šlo asi líp. Pod vodou, pokud bych si hadici držela v ruce, bych ale mohla sedět i já na schůdku proti baterii, v pohodě tam dosáhne. 

Offline notna
Avatar
9366 příspěvků moje polička 27. července 2025 09:25

Tabea Musím se vydat na obhlídku koupelnových studií, jestli to někde nebudou mít. Jeví se to dost komplikovaně. Dekuji ti za postřehy!

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 27. července 2025 10:07

barbucha taky se sprchuju ve vane ve stoje, teda vetsinou. My mame tu velikou rohovou vanu, co pry uz je nemoderni, a ona ma v tom rohu takovy jako sedatko, takze kdyz si potrebuju poradne vydrhnout nohy nebo si pri sprchovani meju vlasy, vyuzivam to. Jinak vlasy radsi u vany zvenku v predklonu.

Offline Tabea
Avatar
8028 příspěvků moje polička 27. července 2025 10:55

notna mně ten schůdek přijde bezkonkurenční jako dokladování plocha na šampon/sprcháč/..

Nebo kde to máte doma vy? U našich je vanička, u armatury je pidi misticka, kam se vejde tam mejdlo. Takze šampon stojí vachrlatě na vaničce. 

Offline Tabea
Avatar
8028 příspěvků moje polička 27. července 2025 10:57

viktorka_od splavu Který plochy jsou ve sprše ve stoje nedostupný, kromě chodidel/respektive jednoho chodidla?

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 27. července 2025 11:21

Tabea Jo tak políčka ve sprše je moje velké téma. A to prosím máme jenom 3 věci. Šampon, sprchový gel a kondicionér.

Offline barbucha blogger
Avatar
35627 příspěvků moje polička 27. července 2025 11:53

Kokoska 

Já i vlasy vestoje. I nohy - používám kartáč na rukojeti, co je na záda ( Tabea jedno chodidlo zvedneš a pohodlně drhneš...)

Offline Aranel
Avatar
6545 příspěvků moje polička 27. července 2025 12:31

Tabea My máme niku ve zdi, což je super.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 27. července 2025 12:49

Tabea mno tak ve stoji spatnem si ja tedy intimni partie neumyju. mozna kdyz mas tu bajnou mezeru mezi stehny tak ty jo, my ostatni se musime rozkrocit, pridrepnout, zvednout jednu nohu nebo tak neco:-) 

Kokoska no tak to mas muj obdiv, me z toho hrozne boli zada, myti vlasu v predklonu pred vanou provozuju jen pri barveni a nesnasim to

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 27. července 2025 14:01

barbucha ja driv vlasy taky, ale nejak mam ted se zavrenyma ocima mirny pocit nestability a s otevrenyma si vzdycky prsknu do oka penu.

viktorka_od splavu fakt? Mne predklon nevadi, dokonce jsem byla pysna, jak se dovedu hluboko predklonit, dokud mi na rehabilitaci nevysvetlili, ze je to hypermobilita a je to vlastne spatne

Offline Karja
Avatar
44439 příspěvků moje polička 27. července 2025 15:17

notna Ja jsem byla v několika koupelnových studiích, ale nic takového tam neměli, byla jsem teda klasika v těch řetězcích typu SIKO, ale treba i koupelny syrový. Víš co, oni tam mají takové malé koupelnicky, jen tak aby se tam ukázaly ty dekory a výrobky, tak nevím, jestli se jim tohle bude chtít modelovat

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 27. července 2025 15:37

Kokoska tak predklonit mi nedela problem, zapesti na zem polozim, ale byt 10 min zlomena do pravyho uhlu nad vanou mi neni prijemny ani trochu. jeste tak kdyz jsem mela kratky vlasy, to bylo tak na 3 minuty ale s dlouhyma je to voser kterymu se hledim vyhnout. 

Online 999
Avatar
19693 příspěvků moje polička 27. července 2025 15:49

Kokoska Taky si meju hlavu v předklonu :-).

Offline notna
Avatar
9366 příspěvků moje polička 27. července 2025 15:58

Karja To je možný, ze to nikde nebude. Si nakonec budu stavět v koupelně z krabic maketu

viktorka_od splavu Presne, taky potřebuji u některých úkonů tu nohu hodit nahoru.

Jinak u te vestavěné lavice bych s ní počítala na odloženi sprchace a šamponu. Zbytek už teď máme vedle vany v koši, odkud si bereme, co potřebujeme aktuálně. Jinak by tam toho byla kvanta. Peeling, holicí pěna, olej, různý komcidicionery apod. A taky s příšerně tvrdou vodou je za chvíli všechno hnusně olezlý vodním kamenem. Chytá se to šíleně i na plasty.

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 27. července 2025 16:15

viktorka_od splavu no vsak ja mam proti tobe kratky, to je hned.

Offline Kokoska
Avatar
34642 příspěvků moje polička 27. července 2025 16:18

999 mam pocit, mozna mylnej, ze se ta pece lip dostane ke kuzi i k vlasum, jak volne visej dolu.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. července 2025 16:24

Kokoska taky mám ten pocit