design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Karja
Avatar
44439 příspěvků moje polička 31. července 2025 10:21

Makara No taky myslím, Tohle je taková "technická koupelna" nebo teda myšlenka byla taková. takže chci aby se v tom umyvadle umyly boty, zapralo prádlo, ale zároven ji pak i někdo obsadí až děti vyrostou (ehm tatínek), takže aby to nějak vypadalo. A v těch bílých je největší výběr, aby ta umyvadla byla dostatečně velká a hluboká. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40125 příspěvků moje polička 31. července 2025 10:46

Karja Bílé. Ale blbej materiál nějakej. Zlatá keramika.

Offline Karja
Avatar
44439 příspěvků moje polička 31. července 2025 10:54

Sweet Potato No to jednoho nenepadne prostě.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 31. července 2025 11:25

Karja a nerez by tam nešel?

Offline Karja
Avatar
44439 příspěvků moje polička 31. července 2025 11:49

Evaeva To by nebylo asi vhodný, bude to sloužit i jako "normální koupelna" 

Online barbucha blogger
Avatar
35621 příspěvků moje polička 31. července 2025 11:56

Mně se představa toho sedátka ve sprše skoro až ekluje - jako pomyšlení jak na něm sedí nějaká holá prdel a já pak na tomtéž taky tak

Chápu že je to nesmysl, wc prkýnko dtto, nakonec i ta vana, že jo... ale psychickej blok je holt psychickej blok

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 31. července 2025 12:04

Karja dělají se i nerezová umyvadla, nemusí to být dřez 

Online RoSa
Avatar
10092 příspěvků moje polička 31. července 2025 12:08

Evaeva i toaletní mísy! mně se tenhle anti-vandal-styl líbí, hlavně odtokovej kanálek v podlaze to chce, vezmeš to pak všechno vapkou a hotovo

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 31. července 2025 12:09

RoSa jakoby jo, ale nerezový záchod bych doma nechtěla, umyvadlo klidně 

Offline notna
Avatar
9366 příspěvků moje polička 31. července 2025 12:30

barbucha Chápu ten blok. Úplně nedává smysl jako ten můj, že si nesednu ve sprcháči na zem Vubec netuším, proč se mi to v hlavě tak vylíhlo.

Online barbucha blogger
Avatar
35621 příspěvků moje polička 31. července 2025 12:31

notna 

No to by mě taky ve snu nenapadlo!

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 31. července 2025 12:40

barbucha ....sedí nějaká holá prdél....

Já si snad v životě ve sprše nesedla a kdybych někdy náhodou potřebovala, tak mám doma tydle stoličky z IKEA, za pár korun, což mi přijde do sprchové oki.

Online viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 31. července 2025 12:45

notna No protože by mě přece nenapadlo sedat si holým zadkem kdekoliv na  podlahu,  to je přece jasný

Offline baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 31. července 2025 12:50

v zivote jsem nemela potrebu si ve sprchaci sednout, vlasy si umyvam ve stoje v zaklonu jen spolecne s telem :)

tady to funguje jako vyborna studnice zjisteni o cizich zvyklostech

Online barbucha blogger
Avatar
35621 příspěvků moje polička 31. července 2025 12:55

Debata mi připomněla kdysi viděnej nějakej díl Sexu ve městě... jak Charlotte krátce po (druhý) svatbě zjistila manželův zvláštní zvyk sedat si úplně nahej na její sedačku z bílý kůže

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 31. července 2025 13:19

Makara viktorka_od splavu

Malý byt, ale nárazově velmi společenská až pařící společnost, převážně mužská, asi to zkusím.

Ad prkynko, základní poloha je nahoře

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 31. července 2025 13:22

Evaeva

Já si chci to nerez umyvadlo koupit, ale nerez záchod, to jsem zatím viděla jen ve vlaku a taky na horách v cizině, asi že to nejde zničit, asi to potřebuji... Jde to koupit?

Edit. 

Jde to koupit pod názvem antivandalové

Offline Karja
Avatar
44439 příspěvků moje polička 31. července 2025 13:25

Mha Hahaha, jo ve vlaku, to by mi určitě asociovalo záchod:D.

Evaeva Já mám od doby nerez digestoře nerez stop stav do baráku. Ale asi bych na tom uvažovala, kdyby to bylo v cenové relaci jako keramická umyvadla a to nebude. Takže vlastně dvakrát ne:D:D:D

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 31. července 2025 13:31

Mha Fakt jen ve vlaku? Já mám pocit, že poslední dobou potkávám jen nerez, moc se mi to teda nelíbí, protože v minulé práci jsem nerez zničila odkapnutym savem a kdykoliv tam přijdu na kafe a drby, nezapomenou tu historku vytáhnout. 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 31. července 2025 13:32

 A radiátor v muzeu.