design a architektura

09. října 2016 22:17
Online amalfi
Avatar
49 příspěvků moje polička 28. července 2025 06:17

notna my to budeme resit podobne jako tady  seatko bude taky vyhrivane, ale budeme jej mit sirsi  

Online amalfi
Avatar
49 příspěvků moje polička 28. července 2025 06:19

 a na sampony bude  nika ve zdi i s osvetlenim

Offline notna
Avatar
9366 příspěvků moje polička 28. července 2025 08:21

amalfiTo je jako psala Tabeabez prostoru pod nim. Baterii a ruční sprchu budete mít před sebou a stropní taky před lavici? 

Online amalfi
Avatar
49 příspěvků moje polička 28. července 2025 10:26

notna ano před,jen bude delší ta hadice kvuli tomu sezení

Online Mini
Avatar
příspěvků moje polička 28. července 2025 11:11

999 Kokoska jedine v predklonu :) jsem na to zvykla z detstvi s dlouhymi vlasy Kdyz je nekde jen sprchac, jsem z toho nestastna a snazim se v predklonu i v nem No nekdy je to celjem akrobaticky vykon !

Online 999
Avatar
19693 příspěvků moje polička 28. července 2025 11:22

Mini Mám to úplně stejně :-). Když je někde sprcháč, stojím venku, hlavu předkloněnou do sprcháče, no podívaná pro bohy :-).

Online Mini
Avatar
příspěvků moje polička 28. července 2025 11:24

999 presne :))) ja mam strach, ze se u toho nejak spatne hnu a zablokuju si neco !

Offline notna
Avatar
9366 příspěvků moje polička 28. července 2025 12:02

amalfi Představuji si to stejně. Máte to vyzkoušené nebo jako já inspirace jen z obrázků z netu? Já na to narazila, když jsem hledala sezení ve vaně. Naživo jsem to ještě nikde nepotkala.

Offline Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 28. července 2025 12:11
Reakce na 999:

Mini Mám to úplně stejně :-). Když je někde sprcháč, stojím venku, hlavu předkloněnou do sprcháče, no podívaná pro bohy :-).

​Já myslela, že to tak děláme všichni.

Offline notna
Avatar
9366 příspěvků moje polička 28. července 2025 12:15

Pinot Noir Ve sprcháči si většinou vlasy myju ve stoje v záklonu, jak u kadeřníka. Stát venku znamená dost často zlít sebe a část koupelny. To je jednoduší si dát tu sprchu celkovou.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. července 2025 12:16

Pinot Noir já si ve sprcháči meju vlasy akorát na dovolené a to dělám večer ve stoje, protože to bysme ráno vyrazili až v poledne Ale párkrát už jsem to taky takhle dělala a nepřišlo mi to jako problém. Akorát to teda nejde v dlouhých kalhotech, lezu do té sprchy celá.

Offline Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 28. července 2025 12:16

notna no já se sprchuju večer, ale vlasy myju ráno.

Offline notna
Avatar
9366 příspěvků moje polička 28. července 2025 12:23

Pinot Noir A psala jsi někde, že každé ráno. Tak to určitě máš vychytaný. Já ve sprcháči jen občas, podaří se mi blbě odložit sprcha a vytírám pak koupelnu a převlíkám sebe. Co se mi původně jevilo jako rychlejší proces, je naopak. Tak tam většinou lezu celá. Než zase dostanu nápad, že to zvládnu z venku

Offline Karja
Avatar
44439 příspěvků moje polička 28. července 2025 12:24
Reakce na Pinot Noir:

​Já myslela, že to tak děláme všichni.

​hahaha, mně to právě doposud nenapadlo, i mě ta první představa dost zarazila:D:D

Offline Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 28. července 2025 12:32

notna jo, neodložit blbě sprchu je základ úspěchu.

A taky sklonit se opravdu hluboko, hlavu níž než kolena. Takže to je zároveň cvičení.

Offline barbucha blogger
Avatar
35627 příspěvků moje polička 28. července 2025 12:53
Reakce na 999:

Mini Mám to úplně stejně :-). Když je někde sprcháč, stojím venku, hlavu předkloněnou do sprcháče, no podívaná pro bohy :-).

​Já to samý. Bez ráno umytý hlavy bych vůbec nemohla mezi lidi, a není každej den čas tam vlízt celá... u zřítelnice je to vždycky operace za všecky prachy

Doma mi dřív stačilo umyvadlo, ale nevychytala jsem to a po výměně mám malý a s nízkým kohoutkem, tam hlavu prostě nestrčím, takže hezky nad vanou v předklonu.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. července 2025 13:21

barbucha to dělám na chalupě, tam je umyvadlo hned u sprchy, to je nejlepší 

Offline Pinot Noir
Avatar
29755 příspěvků moje polička 28. července 2025 13:24

Evaeva já k tomu sprchu vůbec nepotřebuju, doma si myju hlavu v umyvadle pod kohoutkem, schválně jsem si nechala dát do koupelny dřezovou baterii. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. července 2025 13:26

Pinot Noir máš o dost kratší vlasy než já, mně lezou do odpadu, když se předkloním až pod baterii. (Na chalupě máme taky dřezovou.)

Offline barbucha blogger
Avatar
35627 příspěvků moje polička 28. července 2025 13:28

Pinot Noir 

Hele to je nápad! Jdu se podívat na nabídku