design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 14. zaří 2025 23:51

rasaNori MyrtilaZdá se, že vypočítat správně okno nad schody je mimořádně těžká disciplína

Offline Friga
Avatar
2078 příspěvků moje polička 15. zaří 2025 07:02

Janulik03 dik

Pinot Noir to je teda pitomy, pokud jste chteli podestu a dum si staveli, ze to architekt nedomyslel. My jsme prisli k hotovymu, sem by se teda jiny schodiste ani neveslo. Ted po tech necelych dvou dnech s kobereckama si rikam, proc jsme to nevymysleli driv. Po schodech se ted chodi mnohem lip. 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 15. zaří 2025 07:20

Janulik03 Páni, máš mimořádně šikovného muže. Já bych měla problém i s matrací, smotanou!

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 15. zaří 2025 08:59

Kan, áno šikovný je a hlavne vynaliezavý. Niekedy až moc

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 16. zaří 2025 17:13

Uff tak já si jdu zas pro radu. Koupila jsem si krásnej sodovkovač, kterej jsem měla v plánu pověsit napravo od kávovaru. Ale naživo je to teda celkem macek. Takže věčná otazka, kam s ním  

Tak přemýšlím, jestli ho nedat vlevo. Tam sice otevírám lednici, ale vejde se tam taky (kávovar lze ještě posunout). Jen mi přijde škoda, že tam bude chudáček zastrčenej. Vlevo by to asi bylo i praktičtější, ale i vpravo na něj přes linku v pohodě došáhnu a seděl by mi tam víc

Offline Makara
Avatar
3606 příspěvků moje polička 16. zaří 2025 17:46

Lama_z_Lana mně přijde lepší vlevo - že od stolu nebude vidět přes ten kávovar (ne že by nebyl hezký).

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 16. zaří 2025 19:03

Lama_z_Lana Sodovkovač neposoudím, neholduji nealko bublinkám. Ale ten kávovar je pěkný a velikostně by se nám hodil do květin, takže prosím:  Jak dlouho jej máš? A jsi s ním spokojená? Kolik káv denně vaříš? Koupila bys jej znovu? Děkuji pěkně.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 16. zaří 2025 19:28

Kannevím, já kafi nerozumím. Namele, uvaří, mlíko napění. Pro nenáročného uživatele, jako já, asi ok. Mně se sem hlavně jedinej hodil. 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 16. zaří 2025 19:38

Lama_z_Lana Díky.

Offline RoSa
Avatar
10089 příspěvků moje polička 16. zaří 2025 20:01

Lama_z_Lana krásnej sodovkovač!

a co ten dekl zásuvkovej - nenakape do něj voda?

jinak pocitově by se mi asi víc líbil vlevo...

Offline 0zero7
Avatar
11707 příspěvků moje polička 16. zaří 2025 20:21

Lama_z_Lana nemas foto vic z dalky? ja si to moc neumim predstavit jak to vypada v prostoru, soda stream krasnej!!! 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 17. zaří 2025 07:08

RoSa nad tou voda jsem přemýšlela, ale když by byl zavřeného, tak.adi v pohodě. Leda bych byla jelito, co to upustí a vyleje, což nemůžu vyloučit

Na mě působil na fotce daleko subtilnější, takže i když jsem věděla rozměry, přijde mi najednou nějakej velikej

Asi půjde vlevo, kávovar trochu posunu na ostrůvek. Bude tam asi praktičtější. 

0zero7 tady jsem našla nějakou starší. Mám teď v jídelně a kuchyni vystěhovanou celou ložnici, tak se mi to nechce fotit s tím bordelem

Offline Karja
Avatar
44427 příspěvků moje polička 17. zaří 2025 08:18

Lama_z_Lana No, ale máš to fakt v topu;). To světlo máš fakt moc pěkné.

Offline 0zero7
Avatar
11707 příspěvků moje polička 17. zaří 2025 08:35

Lama_z_Lana aha už rozumím! A musela bys to vpravo obsluhovat až po tom co obejdeš ostrůvek? Nebo je to jedno?

aha už vidím že píšeš že to je jedno. Hmm. Chceš aby byl vidět víc? Tak vpravo. Jestli děláš bublinky hodně tak možná vlevo ať je i blíž dřezu. Obojí je cajk. A máš to moc hezký!!!

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 17. zaří 2025 08:51

Lama_z_Lanakávovar je krásny , sodovac by som dala vľavo, ale priznávam že asi na to pozerám aj optikou ľaváka.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 17. zaří 2025 09:11

Karja haha, dík! No top...dopadlo to líp, než jsem čekala. Já jsem hlavně ráda, že i přes to velký množství kompromisů jevtabkuchyn funkční a pracuje se mi tam dobře.

Offline Karja
Avatar
44427 příspěvků moje polička 17. zaří 2025 09:21

Lama_z_Lana To je dobře, když je to funkční a i hezké tak splněno:-). Já to vubec nemám dotažené, měla jsem takový dobrý období o prázdninách, něco jsem pokoupila a ted zase nic, my to nikdy nezařídíme, nikdy:D:D:D

Online continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 17. zaří 2025 09:26

Lama_z_Lana

Už se trochu ztracim v tom vlevo a vpravo, ale já bych to hlavně dala, jak to bude praktické a oboje dostupné. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 17. zaří 2025 09:47

continuity souhlas. Lama_z_Lana Osobně mi to přijde praktičtější víc do obýváku, protože na kafe vždycky budeš potřebovat hrníček, který máš, předpokládám, v kuchyni, zatímco tu sodu si můžeš chtít udělat i do skleničky, kterou už máš v obýváku. Zkusila bych ho dát na jednu stranu, nechat to tam třeba týden a uvidíš. Esteticky nevidím rozdíl.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 17. zaří 2025 10:50

continuity no, vlevo a vpravo od kávovaru.