A z jinýho soudku.
Co říkáte tomuhle? Normálně jsem se nahlas uchechtla... připadá mi že na tom oblouku stojí klaun
Nehledě na to se ta socha k tomu typu mostu vůbec nehodí... nemluvě už o zmiňovaný rušivosti. To byl zase kšeft za všecky prachy bych řekla.

