design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 11. zaří 2025 10:55

A z jinýho soudku.

Co říkáte tomuhle? Normálně jsem se nahlas uchechtla... připadá mi že na tom oblouku stojí klaun Nehledě na to se ta socha k tomu typu mostu vůbec nehodí... nemluvě už o zmiňovaný rušivosti. To byl zase kšeft za všecky prachy bych řekla. 

https://www.novinky.cz/clanek/koktejl-sebevrah-svaty-socha-na-nove-lavce-u-plzne-budi-emoce-40537823#source=hp&seq_no=1&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_campaign=abtest286_advertorial_position_varBB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 11. zaří 2025 11:16

barbucha to mi přijde úplně idiotský

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 11. zaří 2025 11:25

barbucha to nie je klaun???

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 11. zaří 2025 11:28

moora 

Tak tak. Hned na první pohled. Už jen ty zářící škeble - do jižních Čech jak dělaný V jakým vztahu jsou asi starostka a ten slovutnej umělec, to by mě zajímalo

Offline continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 11. zaří 2025 11:30

barbuchakdybych pod tím jela autem, tam mně napadne, jestli někdo nechce z toho mostu skočit.

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 11. zaří 2025 11:31

continuity 

Právě. A podle článku bys asi nebyla sama.

Offline notna
Avatar
9363 příspěvků moje polička 11. zaří 2025 15:32

barbucha Ještě bych pochopila, že jim to nedošlo, jaký to bude budit dojem z dálky. Ale hájit to, i když policie má spoustu hlášení sebevraha na mostu, to chce mít naprosto nulovou sebereflexi. A ještě argument, že se to tak může jevit jen někomu, kdo tam jede poprvé . Jakože si všichni zvyknou , protože tam jezdí jen opakovaně a nikdo nový?

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 11. zaří 2025 15:33

barbucha na to nemám slov. Včera to tepali v tv a jeden tam vyprávěl, jak volal policajty. Paní starostka to jako problém nevidím a rozhodně to nenechá dát jinam, třeba na kraji lávky. Blbí jsou všichni, co to schválili.

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 11. zaří 2025 15:59

barbucha tady někdo velice nepřemýšlel

Se budou divit, až pod tím bude daleko vyšší nehodovost, ajk lidi budou brzdit a šahat po telefonech.

Offline notna
Avatar
9363 příspěvků moje polička 11. zaří 2025 16:26

stes Četla jsem, že tam policejní hlídka měla výjezd už několikrát, protože nemůžou nevyjet při hlášení sebevraha na mostě. Ale četla jsem to v komentářích k té zprávě o soše, tak nevím, zda je to fakt pravda.

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 11. zaří 2025 16:34

barbucha Píp!

Offline continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 11. zaří 2025 16:49

stes

Most je dopravní stavba, to má nějaká pravidla, starostka snad není všemocná. 

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 11. zaří 2025 17:44

continuity no zatím si byla bohužel dost sebejista.

Offline monis
Avatar
1608 příspěvků moje polička 11. zaří 2025 20:35

barbucha me prijde, ze se nejak kolektivne sjeli, v rausi schvalili tu blbost a ted uz museji delat, ze to je super umeni, jinak si to neumim vysvetlit. Pritom sochy u silnice sa daji delat i dobre viz Krystof u Olomouce.

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 12. zaří 2025 01:21
Reakce na Sweet Potato:

barbucha Píp!

​Co?

Offline Archivářka
Avatar
příspěvků moje polička 12. zaří 2025 04:53

barbucha je to divný. Samotný most by byl prostě pěkná čistá dopravní stavba. Na mostě má navíc, když už, stát svatej Ján (Nepomucký). 

Svatojakubská cesta tam sice vede, ale mohli tu sochu dát na kraj mostu vítací pro pěší poutníky. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 12. zaří 2025 09:06

barbucha Vypípáno. Paní starostka.

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 12. zaří 2025 12:03

999 

Tak nakonec... kdo by nechtěl bydlet na Titanicu

Offline 999
Avatar
19690 příspěvků moje polička 12. zaří 2025 12:15

barbucha Fakt by mě zajímal názor těch, kteří v okolí bydlí.