design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 17. zaří 2025 11:13

Evaeva ale do té lahve musíš natočit vodu, takže za mě vlevo, do kuchyně

soda stream jsme používali tak, že byl v trochu nedostupný v rohu, nabili jsem 4 lahve a dali je do ledničky. Až se vypily, zase se od stroje odendala nějaká věc a nabilo se to. Ale ten byl hnusný plastový, ten jsem fakt vystavovat nechtěla.

Lama_z_Lana za mě vlevo, natočíš, naperlíš, vyndáš a nemusíš sahat až za kávovar - byť je to trochu škoda, ten design je fakt super

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 17. zaří 2025 11:46

andulka01 já to nemám tak nevím, jak často tu vodu natáčíš. Na každou nebo každou druhou sklenici? Pak bych to dala víc do kuchyně, kávovar bude překážet.

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 17. zaří 2025 12:00

Evaeva to ale není "fontánka", kde si natáčíš. Tohle je Soda Stream, není to připojeno na vodu ze zdi, v tom válci je bombička s CO2 a do té přední části upneš lahev s vodou, tu naperlíš, odepneš a uzavřeš. Z lahve si pak naléváš do sklenky.

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 17. zaří 2025 12:38

Lama_z_Lana s umístěním ti neporadím, ale potřebovala bych vědět, kde se dá takový pěkný sodovčák koupit.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 17. zaří 2025 12:39

andulka01 aha. Já vím, že to není fontánka napojená na trubku. Ale myslela jsem, že tam dáš třeba litr vody a pak natáčíš. Jestli pokaždé musíš připojit láhev, tak platí, co píšu výše 

Offline RoSa
Avatar
10089 příspěvků moje polička 17. zaří 2025 12:42

do kávovaru se taky dolejvá voda, ne? i když můj známý má nějaký retro italský přístroj na zdi, a do něj je voda přivedená trubkama, krásnej kousek

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 17. zaří 2025 13:56

RoSaale záleží kudy. A taky jak často.

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 17. zaří 2025 13:57

RoSa cituji originální Lamu: "Koupila jsem si krásnej sodovkovač"

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 17. zaří 2025 14:16

Pinot Noir Je to Brus od Stelton. Dělají variantu, která se dá normálně postavit. Zítra mi to snad už někdo přidělá, tak to otestuju, jestli stojí za to

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 17. zaří 2025 14:17

Díky za postřehy! Asi půjde vlevo. 

Offline RoSa
Avatar
10089 příspěvků moje polička 17. zaří 2025 14:25

andulka01 no a co já s tim? tady někdo radil, že se do sodovkovače dolejvá voda, tak aby byl víc do kuchyně... a já píšu, že do kávovaru se taky dolejvá voda teda do tohodle asi jo, nebo ne?... 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49177 příspěvků moje polička 17. zaří 2025 14:55

RoSa no nedoliva:-) vezmes lahev s vodou/stavou a vrazis do te veci, ona ti udela do lahve bublinky a pak tu lahev zas vyndas a strcis treba do lednice.

Offline RoSa
Avatar
10089 příspěvků moje polička 17. zaří 2025 15:14

viktorka_od splavu končim... o voze o koze... ňáký erupce dneska?

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 17. zaří 2025 15:46

RoSa Do kávovaru dolíváš vodu jen někdy. Do sodovače ji nosíš vždycky.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 18. zaří 2025 21:08

Tak je vlevo. Furt je hezkej a funguje perfektně

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 18. zaří 2025 21:11

Lama_z_Lana díky!

Vypadá super.

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 19. zaří 2025 07:14

Lama_z_Lana je moc peknej

Offline Linda
Avatar
100 příspěvků moje polička 20. zaří 2025 12:42

Mám dotaz na bezoplach./ bezokraj. WC....máte někdo a jak se vám osvedčilo 

Offline 711990
Avatar
18311 příspěvků moje polička 20. zaří 2025 15:39

Linda mam a neumim si predstavit to nemit:)

Offline Linda
Avatar
100 příspěvků moje polička 20. zaří 2025 20:52

711990 takže samé klady

...