Evaeva ale do té lahve musíš natočit vodu, takže za mě vlevo, do kuchyně
soda stream jsme používali tak, že byl v trochu nedostupný v rohu, nabili jsem 4 lahve a dali je do ledničky. Až se vypily, zase se od stroje odendala nějaká věc a nabilo se to. Ale ten byl hnusný plastový, ten jsem fakt vystavovat nechtěla.
Lama_z_Lana za mě vlevo, natočíš, naperlíš, vyndáš a nemusíš sahat až za kávovar - byť je to trochu škoda, ten design je fakt super

