design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline 711990
Avatar
18311 příspěvků moje polička 20. zaří 2025 21:56

Linda ano, nevidim jediny negativum:)

Offline Muslik
Avatar
562 příspěvků moje polička 21. zaří 2025 19:11
Reakce na Kan:

Lama_z_Lana Sodovkovač neposoudím, neholduji nealko bublinkám. Ale ten kávovar je pěkný a velikostně by se nám hodil do květin, takže prosím:  Jak dlouho jej máš? A jsi s ním spokojená? Kolik káv denně vaříš? Koupila bys jej znovu? Děkuji pěkně.

​my tenhle smeg mame asi 2 roky, tedy v krémové variantě, a dobry. Ja teda nekafarim, muz hodne, je takovy zkoušec kávovarů, v nasich dalších bydlištich, pracovištích a pusobistich neustale točí nejake kávovary, a s tímto je spokojen

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 21. zaří 2025 19:23

Muslik Super. Díky!

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 22. zaří 2025 11:56

Huraaaa, mám postel

Je to pecka, myslím že se mi hodí skvěle. Já mám zas radost jak malý dítě

Offline Magráta
Avatar
8112 příspěvků moje polička 22. zaří 2025 12:00

Lama_z_Lana to se nedivím, že máš radost, vypadá skvěle. Tak ať se dobře spí

Offline 711990
Avatar
18311 příspěvků moje polička 22. zaří 2025 12:10

Lama_z_Lana je krasna!

Offline DruI
Avatar
5555 příspěvků moje polička 22. zaří 2025 12:11

Lama_z_Lana Mně tam chybí akorát nějakej obraz na zdi, jinak to vypadá dobře ;o)

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 22. zaří 2025 12:13

Lama_z_Lana Postel dobra, ale v rohu jsem na první pohled namísto kytky viděla obřího pavouka! :))

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 22. zaří 2025 12:17

Lama_z_Lana krásna posteľ, nech sa ti dobre spí

Farba je úplne super 

Offline notna
Avatar
9363 příspěvků moje polička 22. zaří 2025 13:17

Lama_z_Lana Je krásná!

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 22. zaří 2025 15:49

Magráta 711990 eM Janulik03 notna Díky, už se těším z práce domů, že si dám nový povlečení a tak

DruI Já uvidím, jak to bude vypadat s nábytkem. Naproti mám mám pracovní kout, kterej už je celkem nazdobenej, tak aby to nebylo too much. 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 22. zaří 2025 15:55

Lama_z_Lana Postel je krásná a to nejsem na růžovou. Potom napiš, jak se ti dávalo prostěradlo, mně to povlikaní a gumy rve karpaly.

Offline Myrtila
Avatar
5262 příspěvků moje polička 22. zaří 2025 16:16

Lama_z_Lana Ta je fakt krásná

Offline Myrtila
Avatar
5262 příspěvků moje polička 22. zaří 2025 16:24

Prosím vás, nevybavovali jste tu někdo v poslední době koupelnu? Pokud ano, kde jste vybírali světla? Potřebuju dvě malá stejná bílá placatá (nebo se stříbrným kovem) na zeď pod strop, nějak se mi nic moc nelíbí. Navíc je potřeba, aby měla vyměnitelnou žárovku/ledku, nic integrovaného, míváme tu často výpadky elektřiny a dost nám tu odchází žárovky. A to vyřadí třeba 80 % světel v nabídce. 
Teď jsem něco i našla, ale světýlko třeba za 3-4 tisíce, krát dva, to je teda dost mizerný poměr cena/výkon. 

Offline Mini
Avatar
příspěvků moje polička 22. zaří 2025 19:34

Linda naprosto souhlasim s 711990 super to je

Offline Linda
Avatar
100 příspěvků moje polička 22. zaří 2025 19:37

Mini některé typy jsou prý hlučnějši a může vystřikovat voda

Offline Mini
Avatar
příspěvků moje polička 22. zaří 2025 20:45

Linda se sklopenym prkynkem a poklopem nam voda ven nestrika Mame Laufen

Online Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 22. zaří 2025 21:42

Lama_z_Lana Sladké sny!

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 01. října 2025 22:42

Lama_z_Lana 

Bude se ti dobře spát a jak je vysoká, tak i dobře vstávat!

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 02. října 2025 06:34

Lama_z_Lana 

...nádherná.!