design a architektura

09. října 2016 22:17
Online Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 23. října 2025 16:42

Tak už i fáze II. hotová. Teď teda ještě doladit zrcadlo a věšák nad stoleček, na komodu přijdou kytky a na dlouhou dobu mi jakýkoliv zařizování fakt stačilo

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 23. října 2025 17:01

Lama_z_Lana Hezky to mas, tesim se ještě na foto s kvitkama. Tak ať se ti pekne vybaluje z krabic ;).

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 23. října 2025 17:03

Lama_z_Lana to vypada super

Offline DruI
Avatar
5555 příspěvků moje polička 23. října 2025 17:07

Lama_z_Lana Mně se ta tvoje růžová strašně líbí

Offline 711990
Avatar
18311 příspěvků moje polička 23. října 2025 18:08

Lama_z_Lana ty to mas tak krasny!!!

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 23. října 2025 18:32

Lama_z_Lana 

prostě krásné!

Online Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 23. října 2025 19:34

Jé, děkuju. 

No není to žádný designivý výplod, tam ani ambice nemám. Ale snažim se to v rámci svých možností vymyslet pro sebe prakticky a aby to i hezky vypadalo

Offline Karja
Avatar
44427 příspěvků moje polička 23. října 2025 21:13

Lama_z_Lana je to moc prijemnej interier;-)

Online 0zero7
Avatar
11703 příspěvků moje polička 23. října 2025 21:33

Lama_z_Lana Postel je moc hezka!!! 

Online 0zero7
Avatar
11703 příspěvků moje polička 23. října 2025 21:35
Reakce na Lama_z_Lana:

Jé, děkuju. 

No není to žádný designivý výplod, tam ani ambice nemám. Ale snažim se to v rámci svých možností vymyslet pro sebe prakticky a aby to i hezky vypadalo

​Dobry to je, libi se mi, ze skrin neni ruzova a kde ruzova je tak je to takova pudrova/statoruzova co se hodi k podlaze, s kytkama to bude bezvadny! Mas to moc hezky celkove, fakt. 

Online 0zero7
Avatar
11703 příspěvků moje polička 23. října 2025 21:44

Slunce je níž a leze přes den dovnitř. Novyho asi nic, jen kytky rostou. V úterý:

Online Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 23. října 2025 21:49

0zero7dík

Já mám zatím vybranej věšák nad ten stoleček - jak je tam ten výklenek, ten je myšlenej jako odkladiště na kabelku nebo batoh a nad tím chci mít prostor, kam si budu věšet, co si ten den obleču - já mám celou skříň jen na ramínka, takže to bude šup šup

Teď jen to pitomý zrcadlo, ať si mám kde nahazovat fasádu na ksicht

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 23. října 2025 21:49

0zero7 nejdřív mi blesko hlavou, že jedeš podle nějakého biodynamického kalendáře. Jako že houby rostou za úplňku, kytky rostou v úterý.

Online 0zero7
Avatar
11703 příspěvků moje polička 23. října 2025 21:59

Lama_z_Lana to je dobryyyyyy! I ten odkladaci prostor na kabelku, vleze se tam i kanken treba velikostne ne? 

Online 0zero7
Avatar
11703 příspěvků moje polička 23. října 2025 22:01

Pinot Noir no ono je to tak blbe napsany! HA HA, treba rostou! 

Online Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 23. října 2025 22:03

0zero7 jo to by se asi vešel, má to 40 cm na šířku.

Offline RoSa
Avatar
10089 příspěvků moje polička 30. října 2025 17:57

z FB Made by Kristína - super nápad s tím prostorem na odkládání drobností mezi prac.plochou a horními skříňkami

Online 0zero7
Avatar
11703 příspěvků moje polička 30. října 2025 18:24

RoSa za tim poloprusvitnym sklem? Ja teda nevim, moc se mi to nelibi plus je riziko, ze pokud to neni organizavany skoncim tam curbes plus je to asi blby na uklizeni? Asi bych to nechtela. Radsi par cm pracovni plochu vetsi. 

Offline RoSa
Avatar
10089 příspěvků moje polička 30. října 2025 18:30

0zero7 tak ona píše, že si spodní linku udělala právě kvůli tomu hlubší...

pro mě to neni, já horní skříňky nemám... 

Online 0zero7
Avatar
11703 příspěvků moje polička 30. října 2025 18:34

RoSa Aha, tak to jo re deska. Me by to svadelo k bordelareni, tak bych to ani mit nemohla.